18.06.2015 | 02:06
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Rozšířili výrobní řady jednoosých nosičů nářadí

Do italského koncernu BCS Group patří od roku 1988 značka Ferrari se svým sortimentem malotraktorů, sekaček a jednoosých nosičů nářadí. Její jednoosé nosiče nacházejí široké celoroční uplatnění také v komunální sféře. Jsou velmi dobrými pomocníky při sečení a mulčování travnatých ploch, uplatní se při zahradních realizacích, při úklidu se zametacími kartáči i v zimě v agregacích se sněhovými radlicemi nebo frézami. K dosud vyráběným modelovým řadám Grifon a PowerSafe přibyl stroj s hydrostatickým systémem pojezdu Ferrari 560 HY WS PowerSafe. Jednoosé nosiče a traktory Ferrari dováží do České republiky jindřichohradecká společnost MALCOM CZ.

Stroje řady Grifon vyráběné v sedmi typech s benzínovými i dieselovými motory pracují s řídítky umístěnými v pozici za koly. Jsou tedy vhodné pro agregaci s čelním nářadím, jako jsou například žací lišty, sněhové frézy, radlice nebo zametací kartáče.

Jednoosé malotraktory Ferrari PowerSafe se vyrábějí v pěti typech s dieselovými i benzínovými motory s výkony od 4,8 do 12,2 k.

Letošní novinkou je jednoosý malotraktor Ferrari 560 HY WS PowerSafe s hydrostatickým systémem pojezdu.*

Více v časopisu Komunální technika 6/2015

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down