23.05.2019 | 06:05
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Rozšíření nabídky zametacích vozů

Od začátku letošního dubna převzala společnost Aebi Schmidt část výrobního programu dánské firmy Nilfisk Group. Ve svém německém výrobním závodě v St. Blasienu bude od třetího čtvrtletí letošního roku produkovat nový kompaktní zametací stroj a nosič nářadí s označením Aebi Schmidt Multigo 150. V České republice tuto značku zastupuje a zajišťuje její servis včetně dodávek náhradních dílů společnost Zálesí Luhačovice.

Model Multigo 150 bude přepracovanou verzí dosud vyráběných modelů Nilfisk City Ranger 3500 a City Ranger 3570. Jde o stříbrné modely značky Nilfisk dříve známé též s označením Jungo. Ostatní modely nosičů Nilfisk se vracejí zpět pod křídla značky Egholm.

„Firma Aebi Schmidt od dubna přebírá servis a dodávky náhradních dílů na dosud vyrobené stroje City Ranger a Jungo. Těchto modelů pracuje v České republice zatím 114 a bude třeba se o ně řádně postarat z hlediska dodávek ND a servisu. A přirozeně po zahájení sériové výroby chceme aktivně nabízet i nový model Multigo,“ říká Ing. Marek Vysloužil, ředitel obchodního závodu akciové společnosti Zálesí, dovozce speciálních zametacích vozů Schmidt.*

Více v časopisu Komunální technika 5/2019.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down