22.01.2018 | 07:01
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Rozhoduje funkčnost stroje a přístup firmy zajišťující servis

S podnikáním začal Jaroslav Císař již v roce 1992 a na své farmě ve Starém Samechově nedaleko Zruče nad Sázavou provozoval a provozuje od té doby celou řadu činností. Momentálně se zabývá společně se svým synem především sadařstvím na ploše zhruba 20 hektarů, též rostlinnou a v omezené míře také živočišnou výrobou. Jeho široký pracovní záběr obsahuje poskytování služeb zahrnující například sečení travnatých ploch, nebo zimní údržbu komunikací a další práce.

Traktor TYM T503 HST nahradil před třemi lety dosluhující Zetor a na farmě i při práci v sadech se z něj stal nepostradatelný univerzální pomocník. Často pracuje v agregaci s mulčovačem a využitý je též při pícninářských pracích v agregacích s obracečem, shrnovačem nebo lisem. Při své činnosti v sadech se kromě mulčování často uplatní v agregaci s ořezávačem větví a dalším speciálním nářadím.

„Při výběru nového traktoru pro mě byla pochopitelně nejdůležitější jeho funkčnost a provozní spolehlivost. Neméně důležitá je ale též spolehlivost dodavatelské firmy, která zajišťuje záruční i pozáruční servis. Tou je brněnská společnost TYM Central Europe a musím říci, že s jejími službami jsem plně spokojen. Což o všech dodavatelích techniky působících na trhu bohužel prohlásit nemohu. V případě traktoru TYM prodejce vždy rychle reagoval na moje připomínky a traktor tak časem doznal několika kosmetických změn. S jeho výkonem jsem plně spokojen, zastane s rezervou všechny požadované činnosti a agregace s nářadím jsou zcela bez problémů. Oceňuji též pohodlí v kabině s otočnou sedačkou a rovnou podlahou. Jen bych příště volil model s užší a nižší kabinou vhodnější pro práci v sadech. Velice mi vyhovuje hydrostatický systém pojezdu i snadná a pohodlná údržba stroje. Traktor má odpracováno 240 motohodin a kromě drobných vylepšení, které přinesla praxe, nepotřeboval vážný servisní zásah a pracuje bez závad,“ hodnotí nasazení traktoru Jaroslav Císař.*

Více v časopisu Komunální technika 1/2018. 

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down