21.11.2016 | 09:11
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Rok ve znamení inovací a akvizic

Jedním z největších evropských producentů techniky na zimní údržbu komunikací je dánská společnost EPOKE A/S. V přehledu novinek pro letošní sezónu jsme tedy nemohli tuto značku přehlédnout. Na českém a slovenském trhu má pro její produkty výhradní zastoupení společnost Unikont Group s. r. o. Na to, co můžeme očekávat v nastávající zimní sezóně, jsme se tedy dotázali v její pražské centrále.

Díky pozitivnímu vývoji se společnost EPOKE A/S rozhodla v letošním roce rozšířit své aktivity o akvizici hned dvou výrobců komunální techniky. Jde o švédského výrobce mechanických samosběrných zametačů Brodd Sweden AB a dánskou společnost Hydromann. Všechny tyto značky bude společnost Epoke nadále prodávat ve své distributorské síti nově pod označením EPOKE Group.

Široká škála nástaveb SNOWLINE

Vzhledem k nadcházející zimní sezóně se nyní zmíníme o produktech Hydromann, které ponesou v rámci skupiny obchodní označení SNOWLINE. Jedná se o širokou škálu nástaveb především na zimní údržbu, jako jsou sněhové radlice, odmetací kartáče, frézy a menší a jednodušší sypače. Tento program tedy bude vhodně doplňovat stávající produkci EPOKE, která je zaměřená na sypače a postřikovače větších kubatur i technologických možností.*

Více v časopisu Komunální technika 11/2016.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down