19.12.2017 | 07:12
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Řetězová pila pro profesionály s vysokými požadavky

Na setkání autorizovaných dealerů Husqvarna České a Slovenské republiky byly představeny špičkové řetězové pily nové generace. Vynikají vysokou odolností, výkonem a rychlou akcelerací. Inovativní řadě profesionálních řetězových pil se silným motorem uzpůsobených ke každodennímu použití vévodí model 572 XP. Testován na pěti kontinentech obstál v těch nejtvrdších a nejnáročnějších podmínkách: v zimě, horku, dešti, mrazu, při práci ve vysokých nadmořských výškách i ve svahu. A nadchl i české profesionály!

Vývoj nové řady pil, které dominuje model 572 XPâ, využil k optimalizaci designu všech možností moderního digitálního vývoje a důležitá data poskytly senzory umístěné na pile při testování v terénu. Všechny části modelu 572 XPâ jsou navrženy tak, aby při každodenním používání pila obstála v těch nejtvrdších a nejnáročnějších podmínkách kdekoliv na světě.

„Je skvělé pracovat s kvalitními a spolehlivými nástroji, s nimiž je práce efektivní a bezpečná. Práci s novým modelem XPâ testovali i profesionální dřevorubci v extrémních podmínkách Sibiře či Jihoafrické republiky a hodnotili ho jako vysoce efektivní, “ komentuje práci s pilou Tomáš Necečeřal, produktový specialista značky Husqvarna.

Více v časopisu Komunální technika 12/2017.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down