28.06.2019 | 06:06
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Rekordní dodávka stavebních strojů

Společnost Doosan Bobcat EMEA oznámila rekord v České republice: DEK Půjčovna, součást skupiny DEK, nabízející stavební materiál a služby, si objednala 68 stavebních strojů Bobcat. Zakázky se ujal výhradní distributor této značky pro ČR – společnost Bobcat CZ.

DEK Půjčovna si objednala 51 minirypadel v hmotnostní kategorii od 0,8 do 8,5 tuny (konkrétně modely E10z, E19, E35z, E50 a E85) a 17 smykem řízených nakladačů S530 (foto). Jedná se o historicky největší tuzemskou dodávku strojů Bobcat.

Se značkou Bobcat a s jejím spolehlivým a rychlým servisem má DEK Půjčovna bohaté zkušenosti. V minulosti si již zakoupila například deset minirypadel E19 a 11 smykem řízených nakladačů S530. Novou strategickou dodávkou doplnila DEK Půjčovna sortiment techniky pro zemní práce napříč sítí svých 75 poboček o kompaktní stroje.

Vyrobeno v České republice

Naprostá většina objednaných modelů byla vyvinuta a vyrobena v závodě Doosan Bobcat EMEA v Dobříši, kde je evropská centrála společnosti. Přímo tady se odehrálo i lakování strojů do charakteristické červené barvy.

„Technika Bobcat se řadí mezi značky, z nichž jsme chtěli vždycky vybírat. Jedná se o špičkové stroje. Kromě obchodních podmínek či husté sítě servisu po celé republice je nám sympatické třeba i to, že se tady také vyrábějí,“ říká Michal Švejcar, ředitel DEK Půjčovny a doplňuje: „Máme jen ty nejlepší zkušenosti. Dealer Bobcat CZ má díky deseti pobočkám velice dobře pokrytou celou republiku. Také servis proto funguje velice rychle a kvalitně.“

O Bobcat CZ

Společnost Bobcat CZ, a. s., je od roku 2000 výhradním a autorizovaným prodejcem smykem řízených a kolových nakladačů, bagrů, teleskopických manipulátorů, příslušenství a náhradních dílů značky Bobcat. Disponuje bohatě vybavenou půjčovnou strojů a příslušenství, která v současné době čítá 160 strojů, a sítí obchodně – servisních středisek rozmístěných po celé České republice.

Prostřednictvím odborně vyškolených obchodních zástupců a více než 45 kvalifikovaných servisních techniků zajišťuje prodej, záruční i pozáruční servis, pronájem, školení obsluh, dodávky náhradních dílů a příslušenství ke strojům pro více než 2900 zákazníků.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down