27.01.2020 | 07:01
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Rekordní dodávka kolových nakladačů

Firma Doosan Infracore Europe B. V. oznámila uzavření dohody se společností CEMEX, jedním z předních dodavatelů stavebních materiálů na světě. Předmětem je rekordní dodávka sta kusů kolových nakladačů.

V rámci dohody byl Doosan potvrzen v roli výhradního dodavatele kolových nakladačů pro CEMEX v rámci celé Evropy. Nové stroje budou určeny pro aktivity společnosti ve Francii, Velké Británii, Německu, Španělsku, Polsku a také České republice.

Gilles Bendaoud, viceprezident pro prodej a marketing Doosan Infracore Europe B. V., podotkl: „Těší nás důvěra společnosti CEMEX v naši značku a portfolio kolových nakladačů. Naším cílem je vybudovat dlouhodobé partnerství mezi oběma subjekty.“

Nové kolové nakladače Doosan pro společnost CEMEX budou disponovat kapacitami lžic od 2,2 do 6,0 m³ a pokryjí celou škálu pracovních úkonů. Prvním dodaným strojem byl model DL550-5 určený pro pobočku La Ventrouze ve Francii (foto).

CEMEX působí celosvětově v oboru stavebních materiálů. Má za sebou bohatou historii poskytování služeb prostřednictvím inovativních stavebních řešení, efektivních postupů a současně snahy propagovat udržitelnou budoucnost.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down