15.05.2018 | 01:05
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Prodejní a výstavní dny ve slavnostním hávu

Technické novinky pro letošní sezónu, výstavní slevy, možnosti financování i bohaté občerstvení, to vše připravila pro návštěvníky prodejních a výstavních dnů ve svém areálu v Týništi nad Orlicí společnost AGRICO. Již šestnáctý ročník dvoudenní akce měl letos slavnostní nádech. Na jaře totiž oslavila firma 25 let od svého založení.

Po celou dobu svého působení nabízí společnost AGRICO zemědělskou, zahradní, komunální a lesní techniku. Ve třech vlastních postupně vybudovaných obchodních a servisních střediscích momentálně zaměstnává zhruba 40 pracovníků a stala se významným dodavatelem techniky i potřebných náhradních dílů především na území Královéhradeckého a Pardubického kraje. Na veškerou dodanou techniku zajišťuje servisní služby prostřednictvím patnácti servisních techniků a sedmi vybavených dílenských vozů.

Během svého působení na trhu zaznamenala firma za čtvrtstoletí svého trvání mnoho úspěchů. Za zmínku určitě stojí opakovaně získaný titul prodejce roku produktů značky Zetor. V posledních letech se firma začíná v regionu prosazovat i se svojí nabídkou komunální techniky.

V oblasti zahradní techniky nabízí například profesionální stroje a nářadí značek HONDA, VARI, SECO INDUSTRIES, SCHEPPACH, MOTOR JIKOV, TONA, ECHO, FISKARS, KARSIT, RYOBI a dalších. Komunální technika je zastoupena především stroji značky KUBOTA, FERRI, WISCONSIN i jiných.*

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down