Prodejní a výstavní dny se uskutečnily již po patnácté

Koncem dubna proběhly na ploše firemního areálu u vlakového nádraží v Týništi nad Orlicí patnácté Prodejní a výstavní dny společnosti Agrico. Dvoudenní akce se již dávno stala tradiční hojně navštěvovanou přehlídkou zemědělské, lesní, komunální a zahradní techniky. Narozdíl od minulých ročníků tentokrát organizátorům počasí příliš nepřálo, nicméně na účasti návštěvníků to nebylo znát. Zájemců o techniku dorazil vysoký počet a letos si mohli prohlédnout rekordní množství vystavených strojů.

Mezi vystavenými stroji dominovaly traktory značek Zetor, Valtra a Kubota. „Prodeji a servisu techniky Kubota se věnujeme poslední tři roky a ukazuje se, že to byla dobrá volba. V komunální sféře prodeje techniky této značky stoupají. Dobře se prodávají některé modely žacích strojů Kubota a úspěšné jsou na trhu i malotraktory. Technické novinky by se měly v sortimentu značky Kubota objevit v druhé polovině letošního roku,“ upozornil vedoucí zahradního centra Agrico v Týništi nad Orlicí Ing. Martin Falta.

S ustáleným sortimentem

„Co se týče značek komunální techniky, jejichž produkty v regionu nabízíme, příliš se nemění a sortiment výrazně nerozšiřujeme a neobměňujeme. Spíše se soustřeďujeme na posílení servisních a obchodních služeb. Je to rozhodně potřeba, protože, jak jsem již zmínil, prodeje jdou především u profesionálních strojů nahoru a poprodejní služby je třeba zabezpečit na vysoké úrovni,“ zdůraznil Martin Falta.

Více v časopisu Komunální technika 6/2017.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *