Pro podporu podnikatelů ve stavebnictví

Na turbulentní situaci na trhu se stavebními stroji reaguje společnost CARACAL MACHINES, oficiální dealer strojů SANY pro Českou republiku, ojedinělou nabídkou financování nákupu nového stroje.

Zájemci si mohou nyní zakoupit techniku na dotovaný úvěr s úrokovou sazbou od 0 % p. a. Akce, připravená ve spolupráci s ČSOB Leasing a UniCredit Leasing CZ, má za cíl pomoci podnikatelům ve stavebnictví optimalizovat jejich cash flow. Vztahuje se na nákup kolových nakladačů a rypadel včetně příslušenství a potrvá minimálně do konce letošního srpna.

„Situace se pro podnikatele ve stavebnictví na počátku roku dramaticky změnila, když meziročně téměř trojnásobně vzrostly úrokové sazby,“ komentuje aktuální stav Eva Kalcovská, zakladatelka a jednatelka společnosti CARACAL MACHINES. Následky podle ní pocítily všechny firmy v oboru, když se prodeje nových strojů v roce 2023 propadly řádově o desítky procent.

„Ve spolupráci s výrobcem a vybranými finančními institucemi jsme proto včas začali jednat o této mimořádné nabídce, která podpoří investice, ušetří firmám hotovost a umožní jim modernizovat strojový park, aby mohly zvýšit konkurenceschopnost. Díky nabídce výhodných úrokových sazeb uspoří provozovatel při nákupu středně těžkého pásového rýpadla i dvě stě padesát tisíc korun, což je nezanedbatelná částka,“ dodává Kalcovská.

Podle jejích slov je o akci u stavařů mimořádný zájem, a s velkou pravděpodobností tak bude na konci srpna prodloužená. Společnost CARACAL MACHINES přišla s podobnou nabídkou již v minulosti a také tehdy se setkala s velkým ohlasem. Pro podporu značky SANY v České republice nabízí firma také celou řadu dalších výhodných nabídek, jako je například prodloužená tovární záruka na vybrané stroje v délce 5 let nebo 10 tisíc motohodin.

Akční nabídka financování zahrnuje bezpočet možností. Zákazník si může zvolit výši akontace a dobu splácení od jednoho roku do šesti let. Úroková sazba 0 % p. a. platí při 20% akontaci a délce splácení 24 měsíců. V dalších variantách akontací a délek splácení získá zákazník financování s výhodnou úrokovou sazbou od 0,4 do 3,8 % p. a.

„Vůči našim zákazníkům se snažíme chovat maximálně flexibilně, tedy rychle řešit jejich problémy a potřeby. To je dáno i tím, že jsme pořád ještě menší firma s nízkým počtem rozhodovacích stupňů a přímo komunikujeme s rozhodujícími osobami z managementu výrobního závodu.“ uzavírá Eva Kalcovská.

O SPOLEČNOSTI CARACAL MACHINES

CARACAL MACHINES s. r. o., je výhradním dealerem stavebních a zemních strojů SANY v České republice. Patří mezi nejvýkonnější evropské prodejce této značky (ocenění Top Performer 2021, One-Star-Diamond Dealer). Na tuzemském trhu dále zastupuje rakouského výrobce mobilních drtičů SBM. Do jejího produktového portfolia patří rovněž kvalitní příslušenství značek engcon (tiltrotátory), MBI a Cangini.

Společnost zajišťuje prodej nových a použitých strojů, komplexní servisní služby (dílenský, polní servis), prodej originálních náhradních dílů a řadu prémiových služeb, jako je například financování na míru, poradenství nebo výroba příslušenství na míru.

Na dlouhodobé i krátkodobé zakázky je možné zapůjčit si stavební techniku z půjčovny strojů. Pronajmout si lze stavební stroje od 1,6 do 40 tun s širokou škálou příslušenství a mobilní drtiče. Obchodní model společnosti CARACAL MACHINES je postaven na individuálním přístupu k zákazníkovi a dlouhodobé spolupráci.*