15.08.2018 | 06:08
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Pro každého něco, vyberte si

Traktory značky New Holland se úspěšně etablovaly na trhu komunální techniky. Pečují o zeleň v parcích a sportovních areálech, starají se o pořádek v obcích, kde také zajišťují zimní údržbu komunikací.

Řada Boomer s modely Boomer 25–50 a výkony 27–47 koní

V řadě Boomer je k dispozici pět modelů traktorů s hydrostatickou nebo mechanickou převodovkou, které mohou být vybavené kabinou. Ideálně se hodí pro údržbu areálů, pro drobné chovatele a zelináře. Traktory Boomer jsou opravdové profesionální traktory, které zastanou práci při údržbě průmyslových a sportovních areálů, parků a obcí. Od svých „hobby konkurentů“ se liší především klasickým tříbodovým závěsem a vývodovým hřídelem. Běžně pracují v koňských stájích, fóliovnících i v lese. Nejsou ale vhodné pro přípravu krmiv, tj. sečení a ošetřování píce.

Další modelovou řadou vhodnou pro využití v obcích je T3F s výkonem 55–72 koní

K dispozici máte tři modely. Traktory jsou výjimečné kombinací těchto vlastností: jezdí rychlostí 40 km/h, mají celkovou hmotnost přesahující dvě tuny, ta se rovná nosnosti zadních ramen, olejové čerpadlo dává 52 litrů za minutu čistě pro pracovní rozvody a palivová nádrž má přes 60 litrů. Na trhu nenajdete jiný traktor s podobnými parametry. Kabina s topením a klimatizací je k dispozici na přání.

Vhodné pro údržbu obcí a areálů -  T4.S

Jde o univerzální traktor s výkonem začínajícím na 55 koních. K dispozici jsou tři modely. Důraz je kladen na jednoduchost s maximem mechanických částí včetně převodovky. Časté nastupování vám zpříjemní rovná podlaha a doširoka se otevírající  dveře. Kabina je čtyřsloupková a poskytuje velmi dobrý výhled na připojené nářadí. Dobře poslouží při údržbě velkých areálů a komunikací.*

Více v časopisu Komunální technika 8/2018.

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down