02.05.2013 | 11:05
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Pro eliminaci prašnosti

Ochrana prostředí, ve kterém žijeme, je prioritou pro naši i budoucí generace. Čistota ovzduší – tento termín v dnešní době slyšíme skloňovat ze všech stran. Hlavním úkolem tedy je snižování exhalací, prašnosti a hlučnosti.

Právě prašnost je jedním z každodenních problémů života, který trápí nejen velká města. U mnoha lidí způsobuje dýchací obtíže, zvlášť pak u alergiků a astmatiků. Proto je třeba rozsah a kvalitu techniky a práce úklidových firem rozšířit a stále zlepšovat.

Kompletní nabídka techniky

Doufejme, že rok 2013 bude zlomovým v oblasti úklidu měst a obcí. Uvědomění si závažnosti a důležitosti zmíněné problematiky vedlo k vyhlášení programu bezprašného úklidu podporovaného dotační politikou Evropské unie.
Společnost Auto SAS, s. r. o., reaguje na vzniklou situaci kompletní nabídkou čisticí a úklidové techniky pro žadatele o dotaci v tomto programu. Kritéria pro získání dotace z evropských fondů na nákup nové techniky jsou ale velmi náročná. Problém úklidu ale samozřejmě musí řešit i subjekty, které z jakéhokoli důvodu o dotaci žádat nebudou, nemohou, či ji nezískají.
Auto SAS nabízí v oblasti bezprašného úklidu zajímavé možnosti každému. Jejím cílem za uplynulých 20 let působení na trhu bylo vždy nabídnout optimální a ekonomické řešení včetně využití repasované a starší techniky. Jako prodejce vozidel Multicar a čisticí techniky Hako nabízí firma Auto SAS celou řadu možností pro kvalitní úklid města nebo obce. Nabízí nejen samotné vysávání a zametání, ale i ekonomické a efektivní celoroční využití této techniky.
Možnosti zajištění kvalitního úklidu jsou různé. Řešením je nákup techniky nebo dlouhodobý pronájem úklidových sestav nové i použité techniky přesně podle potřeby pronajímatele.

Méně náročné řešení

Vraťme se zpět k problematice bezprašného úklidu, konkrétně k úklidu komunikací a chodníků. Zde můžeme začít s vozidly Multicar jako nejlevnější a nejjednodušší variantou řešení úklidu. Lze použít rotační kartáč a účinné zkrápění pro zajištění bezprašného zametání a následný úklid smeteného materiálu mechanizací nebo lidskou silou. Pro zjednodušení operace lze ke kartáči připojit sběrnou lopatu a přimetací kartáč a smetený materiál svážet na určené stanoviště.
Výhodou uvedených sestav je technická nenáročnost ze strany nosiče, kdy po určitých úpravách provozovateli postačí osvědčená a dlouhodobě užívaná vozidla Multicar M25.
Kartáčové sestavy mohou být rovněž montovány na novější řady vozů Multicar M26, M27 či M30 – Fumo. Tyto nosiče již mohou být díky své konstrukci a výkonu vybaveny zametací a vysávací technikou, která je ve výsledku efektivnější,ale současně nákladnější, než kartáčové sestavy.

Prodej i opravy

Společnost Auto SAS techniku nejen prodává, ale zabývá se i opravami komunálních vozidel a jejich nástaveb. O této skutečnosti mnohokrát přesvědčila své zákazníky nejen dlouholetou prací, ale i na různých výstavních akcích. Příkladem může být každoroční Komunální safari ve Dvoře Králové nad Labem a zvláště pak jarní a podzimní prezentační dny pořádané již tradičně v provozovně Auto SAS v Solnici.
Pro úklid komunikací, chodníků a zúžených prostor nabízí Auto SAS vozidla Multicar Tremo a Hako Citymaster. Tyto efektivní stroje jsou vybaveny výkonným vysávacím a zametacím zařízením a po dovybavení dalším příslušenstvím (radlice, sypače apod.) mohou být využity celoročně.

Nejen bezprašné zametání

V nabídce se snaží Auto SAS vždy přicházet s něčím novým. Kromě stálé nabídky repasovaných vozidel Multicar prodává i repasované vozy Hako Citymaster 1200, které se jako předchůdci nových strojů řady 1250 osvědčily ve všestranném komunálním využití.
Základem této techniky s hydrostatickým pohonem všech čtyř kol je výkonná vysávací jednotka s přimetacími kartáči se zkrápěním. Se stroji tak lze bezprašně zametat a po doplnění dalšími agregáty (pluh, sypač, zametač, mulčovač, cisterna atd.) je lze využívat celoročně. Technika před prodejem prochází celkovou kontrolou a podle zjištěných závad je opravena a vadné či opotřebené díly vyměněny. Stroj je pak nabízen se základní vysávací a zametací nástavbou. Doplňky pro další využití jsou dodávány na přání zákazníka. Dále pro všechny způsoby zametání zajišťuje Auto SAS kartáče s požadovaným výpletem.
Pro přípravu komunální techniky a dovybavení strojního parku v této oblasti jsou zástupci společnosti Auto SAS s.r.o. připraveni navštívit zákazníka v jeho prostředí a po vzájemné diskuzi a prostudování situace doporučit tu nejvhodnější a nejekonomičtější alternativu.

Popisek: Zametací stroj Hako Citymaster 1250

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down