Pro bezpečné skladování a přepravu

Řemeslníci potřebují pro svoji práci vybavení: nářadí, náhradní díly, barvy, lepidla, čisticí oleje či maziva, které jsou zpravidla součástí inventáře firemního vozu. Protože se v případě těchto pracovních prostředků často jedná o nebezpečné látky, je nutné dodržovat zvláštní předpisy pro přepravu.

Box na nářadí MEWA Tool-Box (foto) představuje bezpečné a praktické řešení. Díky nízké hmotnosti a pohodlným rozměrům (d × š × v: 42,5 × 39 × 45 cm) je snadno přenosný, má praktický tvar hranolu a lze jej pevně zavřít. Tento box byl nápad pracovníka zákaznického servisu firmy MEWA. Všiml si, že řemeslníci potřebují při své práci mimo firmu utěrky na čištění. Přeprava čistých utěrek z firemního areálu na místo nasazení je snadná. Ale na místě se utírají mazlavé a mastné nečistoty. U utěrek, které jsou takto silně znečištěné, stoupá riziko samovznícení, a proto nesmí být v žádném případě uloženy volně ve vozidle nebo v krabici s nářadím. V boxu na nářadí MEWA Tool-Box jsou uschovány bezpečně. Box má certifikaci UN pro přepravu nebezpečných věcí s obalovou skupinou I, II nebo III. Box byl podroben typové zkoušce u německého Spolkového ústavu pro zkoušku materiálů a odpovídá podmínkám příslušných právních předpisů.
Šetří místo a vejde se všude
MEWA Tool-Box se vejde do každého rohu a udržuje v montážním voze pořádek. Hodí se jako box na nářadí, jako nádoba na přepravu malých dílů, krabiček nebo utěrek na čištění. Je-li potřeba více boxů, lze je stohovat a šetřit tak místo. Pomocí dodatečné příčky lze jejich vnitřek rozdělit, např. aby byly čisté a špinavé utěrky zvlášť. Box na nářadí a dělicí příčku si můžete objednat z katalogu firmy MEWA obsahující ochranné pracovní pomůcky.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *