29.01.2016 | 12:01
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Přizpůsobivé zateplené oblečení s výstražnými prvky je dobře viditelné

Kdo pracuje hodně venku, ví, že spolehnout se člověk může jen na jedno: a sice, že počasí může být pěkně proměnlivé. To platí obzvlášť v zimních měsících. Ráno mrzne, v poledne se mírně oteplí a odpoledne teploty výrazně klesnou. Zaměstnanci trpí zimou, vlhkostí a špatnou viditelností. Nošení velmi dobře viditelného oblečení s výstražnými prvky je nepostradatelné.

Je dobré, pokud člověk může oblečení střídat stejně rychle, jako se mění povětrnostní situace, a když přesto do sebe a přes sebe všechno dobře zapadá. Kolekce MEWA MULTIWEAR zdokonaluje známý princip cibule a vytváří ochranné oblečení, které v sobě spojuje všechny požadavky na ochranu pomocí výstražných prvků, na ochranu před povětrnostními vlivy a na lehkou ochranu před chladem v jednom.

 

Kombinační možnosti oblečení

Jednotlivé díly kolekce se nosí na denní pracovní oblečení a lze je podle situace různě navzájem kombinovat. MEWA MULTIWEAR chrání všemi svými součástmi perfektně před deštěm a chladem. A protože může být počasí proměnlivé, je zateplené oblečení s výstražnými prvky navrženo tak, že ho lze jen několika pohyby přizpůsobit nové situaci. V horní části těla můžete kombinovat fluoreskující oranžovo-červenou svrchní bundu, laminátovou bundu na zip a fleecovou bundu v námořnicky modré barvě tak, že Vás podle potřeby ochrání před deštěm, proti větru, zahřeje nebo splní vše dohromady. Jako ochrana před deštěm poslouží přetahovací kalhoty, když si pomocí zipu nasadíte vhodné laminátové kalhoty. Spolu dohromady čelí tento kvintet s „R“ na konci povětrnosti všech měsíců a splňuje hned tři normy jedním tahem.: EN 343 (ochranu před deštěm), EN 471 (ochranu pomocí výstrahy) a EN 14058 (ochranu před chladným okolním prostředí).

 

Maximálně pohodlné nošení při současné volnosti pohybu

Přetahovací oblečení se hodí ideálně pro použití v oblasti silniční výstavby, v depu pracovních strojů, při údržbě veřejných komunikací, na letištích, v oblasti likvidace odpadu, jakož i v oblasti údržby potrubí a ekologických služeb. Neboť toto oblečení nejen chrání před větrem a povětrnostními vlivy, ale přesvědčí také vysokým komfortem při nošení. Koneckonců se pracovní oblečení nosí několik hodin týdně. Proto jsou do oblečení MEWA MULTIWEAR zapracovány lehké, prodyšné materiály, které dovolují každý pohyb. Nechybí ani vnitřní postranní kapsy v bluzonu, kam je zapotřebí bezpečně uložit mobil, peníze a doklady.*

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down