14.05.2014 | 11:05
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Příznivci profesionální techniky se sešli v Letňanech

Na výstavišti PVA EXPO v pražských Letňanech uspořádala firma PEKASS dvoudenní premiérové PEKASS FORUM 2014. Kromě toho, že šlo o přehlídku zemědělské, komunální a silniční techniky, v jejímž rámci se představily osvědčené stroje i letošní technické novinky, hlavním smyslem akce s mottem „… a jdeme dál“ bylo především neformální setkání výrobců, prodejců a jejich zákazníků. To vše zarámoval bohatý kulturní program.

Prvotním impulsem k uspořádání akce ne zrovna obvyklého formátu byla snaha společnosti PEKASS mít na své obchodní partnery více času, než jak bývá obvyklé na výstavách a veletrzích.

„Na trhu s technikou působíme již více než 22 let a dnes a denně se přesvědčujeme o tom, že obchodní firma nemůže jen tak vlát ve vzduchoprázdnu. Důležité jsou pro nás pevné vazby jak s našimi zákazníky, tak s obchodními partnery i dodavateli techniky, kterou prodáváme a servisujeme. Ten, kdo nás zná delší dobu, dobře ví, že v naší firmě funguje řada věcí jinak, než bývá obvyklé. Po mnoho let se snažíme soustřeďovat v nabízeném sortimentu na prodej prémiových značek a k prodeji a běžnému servisu nabízet i specifické služby. Významným nástrojem podpory prodeje je firemní financování formou úvěru nebo leasingu s názvem PEKASS FINANCE. Bezkonkurenční službou je PEKASS ASSISTANCE, komplexní produkt sjednaný vedle běžné nebo prodloužené záruky. Souběžně se zvyšováním prodeje se postupně zvyšuje i úroveň servisního zázemí – služba PEKASS SERVIS. A odlišně se chceme prezentovat i směrem k veřejnosti, i když předváděcí akce pořádáme samozřejmě také a nechybíme ani na vybraných výstavách a veletrzích. Zdálo se nám tedy dobré všechny naše partnery pozvat sem do Letňan pod jednu střechu,“ řekl v úvodním projevu generální ředitel akciové společnosti PEKASS Ing. František Srb.*

 

Více se dočtete v časopisu Komunální technika 4/2014

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down