20.11.2017 | 09:11
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Příští září do Norimberka na veletrh GaLaBau

V sudých letech v polovině září se v norimberském veletržním centru tradičně koná mezinárodní odborný veletrh GaLaBau zaměřený na městskou zeleň a veřejné prostory. A nejinak tomu bude i v příštím roce 2018. I když se může zdát, že do zahájení veletrhu je ještě dost času, přípravy na něj jsou již dávno v plném proudu.

Veletrh GaLaBau je zařazen do projektu NOVUMM.  Na veletrhu je organizován agenturou CzechTrade společný stánek českých firem. Každá zúčastněná firma splňující podmínky projektu má příležitost čerpat dotaci z fondů Evropské unie. Interní projekt NOVUMM realizovaný agenturou CzechTrade poskytuje podporu formou zvýhodněné služby na účast malých a středních podniků na zahraničních výstavách a veletrzích se zaměřením na prioritní obory českého průmyslu.

Projekt je spolufinancován Evropskou unií prostřednictvím operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (řídicím orgánem je Ministerstvo průmyslu a obchodu).

Hlavním cílem projektu je usnadnění vstupu malých a středních podniků na zahraniční trhy prostřednictvím jejich účasti na společných výstavách a veletrzích v zahraničí.

Malým a středním podnikům je v rámci interních projektů agentury CzechTrade poskytována podpora de minimis formou zvýhodněných služeb. Firmy nezískávají od agentury CzechTrade peněžní prostředky, ale služby za zvýhodněných podmínek.

Projekt se týká účasti na stovce veletrhů s podporou až do výše 80 000 Kč při dodržení povinné participace. Podmínkou je účast minimálně pěti  a maximálně 15 firem s podporou společných a individuálních expozic.*

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down