22.11.2017 | 11:11
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Při nákupu rozhodla kvalita a příznivé cenové relace

Od roku 1994 se především v regionech Liberecka a Českolipska zabývá prodejem komunální, zahradní a lesní techniky společnost Bartoš nářadí. Ve svých servisních střediscích v Liberci a Frýdlantu zajišťuje též záruční i pozáruční servis a provozuje půjčovnu nářadí. O tom, že se jí daří, svědčí i fakt, že momentálně probíhá v Liberci výstavba větší a modernější servisní haly vhodnější pro zabezpečení oprav a servisu i výkonnějších větších strojů.

Již před lety navázala firma Bartoš nářadí úspěšnou spolupráci s Technickými službami města Liberce a. s. a strojní vybavení zastoupené dvěma novými malotraktory se zimními nástavbami jim dodává i pro letošní zimní sezónu.

„S libereckými technickými službami máme velmi dobré vztahy a komunální techniku, nářadí, náhradní díly a vybavení dílen jim dodáváme pravidelně řadu let. Nejinak tomu je s technikou pro zimní údržbu městských komunikací a veřejných prostranství. Před osmi lety jsme do Liberce dodali hned osm malotraktorů Iseki se zimními nástavbami Agrometall. Byla s nimi velká spokojenost, ostatně některé z těchto prvních strojů prošly generálními opravami a převážná většina městu slouží dodnes. Nicméně, obnova a doplnění strojového parku byly již nutné. Proto se začali pracovníci technických služeb poohlížet po možných variantách traktorů, které by byly schopné ty dosavadní plnohodnotně nahradit,“ uvedl jednatel společnosti Martin Bartoš.

Nejdříve testovací model 

Před loňskou zimní sezónou tak Technické služby města Liberce a. s. zakoupily předváděcí malotraktor Kioti CK 22 HST od brněnské společnosti Garden Studio. Osvědčil se, proto ještě loni v zimě přibyl do strojového parku další model traktoru Kioti, tentokrát s označením CK 2810 HST.

„Oba zmiňované traktory odvedly v loňské na sníh a mráz poměrně vydatné zimě dobrou práci, kterou bez závad zvládaly a byly u nás pouze na servisní údržbě. Proto jsme se do poptávkového řízení, které proběhlo letos, přihlásili s nabídkou jak traktorů Iseki, tak Kioti. Vybrány byly nakonec dva malotraktory Kioti CK 2810 HST se sněhovými radlicemi Agrometall OR – M 130 a válečkovými sypači VS stejné značky. Ty budou připraveny pro nastávající zimu,“ vysvětluje Martin Bartoš.*

Více v časopisu Komunální technika 11/2017.

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down