16.12.2019 | 07:12
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Prezentační dny s pestrým programem

Návštěvníky Bobcat Demo Days přivítal v říjnu kampus Doosan Bobcat v Dobříši. Tato akce se koná každoročně od roku 2011. Kampus byl nedávno rozšířený o nové ústředí pro region Evropa, Střední východ a Afrika a má mezi závody společnosti po celém světě výjimečné postavení.

V Dobříši je kromě ústředí také inovační a školicí centrum a výrobní závod, který dodává významnou část kompaktních strojů firmy nejen pro region EMEA, ale do celého světa. Doosan Bobcat tak zde má pod jednou střechou veškerá technická, vývojová, výrobní i řídicí pracoviště. Díky tomu nabízí kampus ideální prostředí pro pořádání akcí, jako jsou právě Bobcat Demo Days, na nichž se setkávají zákazníci i prodejci. Každý má možnost vyzkoušet si zavedené i nové produkty, a to ještě před uvedením na trh.

Návštěvnický rekord

Na říjnovou akci zavítalo více než 700 zákazníků a prodejců z celého regionu EMEA, což je nejvyšší počet v historii. Návštěvníci využili příležitost vyzkoušet si kompletní řadu nakladačů, minirypadel a příslušenství při práci. Poprvé byly představeny produkty nedávno uvedené na trh, například první jednotunové elektrické minirypadlo na světě Bobcat E10e nebo nová řada teleskopických nakladačů Bobcat Waste Expert (podrobnosti v tématu tohoto čísla).

„Bobcat Demo Days odrážejí úzký vztah mezi společností Bobcat a jejími zákazníky. Jsou skvělou platformou pro 180 prodejců Bobcat ve 120 zemích regionu EMEA a klienty. Všichni si mohou vyzkoušet široké portfolio strojů a více než 100 různých typů příslušenství přímo v nasazení,“ vysvětlil Gustavo Otero, prezident Doosan Bobcat pro EMEA a pokračoval:

„Každý se může přesvědčit o podpoře a péči, kterou svým zákazníkům Bobcat nabízí. Značný důraz klademe na přímý kontakt klientů s našimi pracovníky. Přístup ke všem našim odborníkům včetně vedení společnosti zaručuje, že veškeré názory a zkušenosti budou sdíleny oběma směry.“

Bobcat Demo Days se logicky odehrávají především venku, v terénu, aby měli zákazníci dostatek prostoru k řízení a ovládání strojů a příslušenství, navíc v reálných pracovních podmínkách. Jednalo se například o terénní úpravy, údržbu silnic, práce na technické infrastruktuře nebo v lesnictví.

Návštěvníci si mohli podle libosti vyzkoušet téměř jakýkoliv stroj podle svého výběru, navíc s vědomím, že měli neustále po ruce odbornou pomoc od produktových specialistů společnosti Bobcat.

Pomyslnou tečkou za každým předváděcím dnem byla legendární Demo Show. Převáděcí tým vždy mění choreografii, takže se klienti mohou těšit na zcela nový program. Letos jsme zaznamenali větší počet strojů než dřív. Rámec přehlídky dotvářely mlhové efekty, barvami hýřící ohňostroje a laserová show.*

(Podrobnosti v Komunální technice 12/2019)

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down