21.04.2016 | 01:04
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Přes úspěchy neusínají na vavřínech

Uspořádáním dne otevřených dveří oslavila v dubnu dvacáté výročí svého založení pražská firma Nobur zabývající se prodejem a servisem zahradní, komunální, lesní i zemědělské techniky. V jejím sortimentu profesionálních strojů najdeme například produkty značek Husqvarna, Kubota, Nilfisk, Seco Group nebo Gardena.

Servisní i administrativní zázemí má firma Nobur v Praze-Hostivaři, kde provozuje též prodejnu techniky i dalších doplňků. Na prodejní ploše 1800 metrů čtverečních je možné vybírat z kompletní nabídky strojů a nářadí pro údržbu zahrad, parků a pro práci v lese, včetně prodeje náhradních dílů, příslušenství a ochranných oděvů.

„V uplynulém období jsme prodej kromě již zavedených značek výrazně rozšířili o techniku Kubota a též jsme se začali věnovat prodeji a servisu úklidových strojů Nilfisk vhodných pro venkovní úklid i práci v interiérech. Značka Kubota pokrývá široké portfolio techniky od menších žacích strojů po výkonné traktory. Dnes si u nás mohou návštěvníci prohlédnout například zatím nejvýkonnější traktor této značky, model Kubota M7151 Premium, který měl svoji výstavní premiéru na letošním veletrhu Techagro v Brně a naše dny otevřených dveří jsou v České republice v pořadí jeho druhou prezentační zastávkou. A velice nás těší, že zaujal a objevili se již první vážní zájemci.

Stabilně dobrý je prodej techniky Husqvarna, jejíž sortiment pokrývá opravdu celé spektrum strojů a zařízení a vždy si najde své uživatele. Ovšem prodej je pouze jedním segmentem našich činností, možná ještě důležitější je pro nás poskytování kvalitního servisu,“ říká ředitel společnosti Nobur Štěpán Lukeš.*

Více v časopisu Komunální technika 5/2016.

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down