13.11.2019 | 07:11
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Přehlídka technologií nejen pro kompostárny

Již pošesté uspořádala rakouská asociace pro kompost a bioplyn mezinárodní den s praktickými ukázkami kompostárenských technologií. Hojně navštěvovaná prezentace, na kterou se sjíždějí odborníci nejen z Rakouska, ale i okolních států, proběhla v září v moderním areálu kompostárny Huemer Kompost GmbH v Albendorfu nedaleko Lince.

Přední výrobci a dodavatelé kompostárenské techniky představili některé ze strojů přímo v akci, ať již šlo o drtiče, překopávače, třídiče, či vhodnou manipulační techniku.

Jejich prezentace byla určena všem odborníkům z praxe – firmám zabývajícím se péčí o zeleň, zpracovatelům odpadů, zemědělcům a v neposlední řadě výrobcům kvalitního kompostu. Právě ti posledně zmiňovaní si mohli zasoutěžit a porovnat kvalitu svých finálových produktů v soutěži KompOskar 2019/2020.

Letos se akce zúčastnilo více než 600 návštěvníků, kteří si mohli při praktických ukázkách prohlédnout techniku značek Komptech, Liebherr, Willibald, Jenz, Terra Select, Lindner, Doppstadt, Zemmler, Pronar, Backhus, Compost Systems, Vermeer a dalších.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down