09.07.2013 | 11:07
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Přední značky, inovativní produkty a služby

Ve dnech od 26. do 29. září 2013 se Karlsruhe stane u příležitosti veletrhu NUFAM 2013 již po třetí místem setkání prodejců a nákupčích užitkových vozů. Na 50 000 m2 výstavní plochy se představí přední výrobci těžkých i lehkých užitkových vozidel, přívěsů a dalšího příslušenství. V průběhu čtyř dní tak bude k vidění přes 300 vystavovatelů zastupujících široké spektrum tohoto odvětví.

Mezi výrobci návěsů a přívěsů se prezentují například firmy Ackermann, De Bondt, F. X. Meiller, Meel & Bauer, Sommer und Spier Fahrzeugbau. Pestrá škála výrobců pneumatik bude zastoupena mimo jiné společnostmi Bohnenkamp, Bridgestone, Continental, Hankok, Pneuhage Reiff a Windpower. Nebudou chybět ani velká jména jako Citroen, Ford, Opel, Peugeot, Renault, Volkswagen a mnoho dalších.
Klíčovými tématy veletrhu NUFAM 2013 budou jištění nákladu a telematika, stejně jako demo-park ukazující nejnovější vozidlovou techniku, nástavby a vestavné přístroje v akci.
Nově veletrh představí obchodní dny pro odborníky různých cílových skupin.
26. září tak proběhne obchodní den managementu vozového parku, při kterém organizátoři nabídnou vědomosti týkající se nákladních automobilů, speciálních vozidel a transportérů. Kromě toho bude čtvrtek 26. září také příležitostí pro zástupce měst a regionů diskutovat o aktuálních otázkách týkajících se vozového parku v obcích. V souvislosti s touto akcí budou na speciální výstavní ploše k vidění novinky z komunální dopravy.
V pátek 27. září předvedou experti v rámci dne telematiky z oboru nejnovější aplikace a jejich výhody, jako je optimální navigace, snížení spotřeby paliva a výdajů na údržbu.
Fórum na téma zabezpečení nákladu bude v sobotu 28. září informovat o posledních trendech a také podávat tipy na jejich využití v praxi.
Veletrh NUFAM 2013 je podporován silnými partnery, ke kterým patří Spolkový úřad pro nákladní dopravu, Spolkový svaz managementu vozového parku nebo Sdružení pro silniční dopravu.
Pro další informace navštivte stránky veletrhu www.nufam.de, nebo kontaktujte firmu Naveletrh s.r.o., oficiální zastoupení Messe Karlsruhe v České republice, na info@naveletrh.cz.

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down