08.11.2012 | 02:11
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Pracovní oblečení se signální funkcí je dobře vidět

Každý, kdo pracuje venku, ví, že spolehlivým faktem je jen to, že počasí umí být pěkně nepředvídatelné. Pro všechny, kdo vykonávají činnost za dne i v noci či za špatné viditelnosti venku – popeláře, zeměměřiče, silniční dělníky, letištní personál a řadu dalších – je důležité, aby nosili velmi dobře viditelné oblečení.

Díky výstražnému ochrannému oblečení je ten, kdo ho nosí, na místě, kde pracuje, rychle a jasně vidět. Oblečení má tedy signální funkci. S výstražným ochranným oblečením MEWA jsou pracovníci těchto profesních skupin při své každodenní činnosti vždy vidět. Fluorescenční barvy, reflexní pásky a moderní střihy zajišťují, že toto výstražné oblečení jasně upozorní na svého nositele při jakékoli viditelnosti a za každého počasí.
Materiál kolekce MEWA Security ve fluorescenční oranžovo-červené nebo žluté zajišťuje, že budou dělníci na stavbách silnic, pracovníci silničního úklidu, zaměstnanci technických služeb a manipulační personál vždy rychle vidět. Po setmění odrážejí retroreflexní pásky světlo zpět do tmy. Signální funkci, která je za soumraku velmi oslabená, přebírá reflexní materiál Scotchlight® s extrémně silným retroreflexním účinkem. Odráží například světlo blížícího se osobního vozidla tak silně, že je jeho nositel stále dobře vidět na dostatečnou vzdálenost. Svislé pásky na trupu navíc zvyšují bezpečnost při práci v předklonu a zlepšují viditelnost ze strany. MEWA Security tak splňuje všechny požadavky evropské normy EN 471 pro výstražné oděvy s výraznou viditelností.
S kolekcí Multiwear přináší MEWA poprvé na trh kombinaci výstražné funkce, ochrany proti počasí a chladu. V závislosti na počasí chrání svrchní oblečení proti přehlédnutí stejně jako proti dešti a mrazu. A když se znovu objeví sluníčko, stačí několik málo pohybů a člověk je připraven na pěkné počasí.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down