17.10.2018 | 10:10
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Práce v náročném terénu? Hračka!

Manipulace s břemeny v obtížném terénu – to je účel, pro který jsou primárně určeny a konstruovány terénní vozíky Samuk. Na tuzemském trhu s manipulační technikou již nějakou dobu terénní vysokozdvižné vozíky chyběly. Od dob českých výrobků značky Desta prakticky nebyly k dostání.

Ve snaze nabídnout zákazníkům ucelenou řadu manipulační techniky rozšířila společnost Auto SAS nabídku, nejprve pronájmu a později i prodeje, také o terénní vysokozdvižné vozíky asijské výroby značky Samuk.

„Na jednom z veletrhů, kterých se jako dlouholetí dodavatelé manipulační techniky pravidelně zúčastňujeme, nás terénní vozík Samuk zaujal svou robustností a zpracováním. Navázali jsme proto první kontakt s výrobcem a zahájili tak úzkou spolupráci, která vyústila v objednání prvního kusu,“ uvedl jednatel společnosti Auto SAS Ing. Pavel Srdínko.

Prvním dodaným modelem byl Samuk Compact s nosností 3,5 t, vybavený motorem Mitsubishi S4S a pohonem 4 x 4. Je speciálně určen a uzpůsoben potřebám evropského trhu.

Samuk Compact 4WD se vyrábí ve třech variantách – s nosností 1,8, 2,5 a 3,5 t. Pohon na všechna čtyři kola, vyšší světlá výška a velká kola s hlubokým dezénem s kyvnou řídicí nápravou poskytují vyšší stabilitu při manipulaci s břemeny i v těžkém rozměklém terénu. Vozík lze objednat s vytápěnou kabinou, vybavený zvedacím zařízením podle přání a potřeb klienta, popřípadě s bočním posuvem. Samozřejmostí jsou bezpečnostní prvky jako komfortní sedačka s bezpečnostním pásem, osvětlení či maják.

Výrobce nabízí také variantu s pohonem 4 x 2. Nově jsou k dispozici stroje s nižší nosností 1,8 a 2,5 t vybavené motorem Mitsubishi S4S. Samuk 2WD s nosností 5 t je vybaven výkonným motorem DEUTZ 3.6L (EUIV) německé výroby.*

(Podrobnosti v Komunální technice 10/2018)

 

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down