12.08.2013 | 12:08
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Práce v létě ve vzdušném oblečení

Jakmile v létě teploty stoupají, klesá často smysl pro etiketu oblékání. Pracovní oblečení potom každý rád vymění za vzdušná trička, šortky a sandály – hlavně že má člověk při práci trochu pohodlí. Jedním z principů uplatňovaných u pracovního oblečení z dílny společnosti MEWA jako poskytovatele textilních služeb je, že by se člověk ani v práci neměl vzdávat takových kousků oblečení, které rád nosí za teplého počasí ve volném čase. Proto jsou polokošile, trička a košile nabízené v rámci kompletního servisu v létě ideálním doplňkem ke klasickému pracovnímu oblečení pro řemeslníky.

Polokošile a trička značky MEWA zaručují díky kvalitním tkaninám příjemné nošení. Ležérní a pohodlné střihy s funkčními detaily zajišťují, že i za horkých dní bude při výběru správného pracovního oblečení po čem sáhnout. Polokošile jsou k dispozici v řadě různých barev. Trička s krátkým rukávem mají buď krátkou knoflíkovou légu, nebo na přání zip a mohou být s náprsní kapsičkou nebo bez ní. Na přání se oděvy opatřují firemním logem a jménem pracovníka. Ten, kdo chce, aby se jeho pracovníci za mimořádně horkých dní cítili ještě pohodlněji, a pokud to daná oblast činnosti pracovníka dovoluje, pořídí zároveň také vhodné bermudy nebo tříčtvrteční kalhoty, které má specialista na pracovní oblečení zahrnuté do programu kompletního servisu během jarní a letní sezóny. Vybírat lze z různých barevných kombinací. Nastavitelná guma v pase přispívá k tomu, že jsou kalhoty velmi pohodlné. Díky cargo kapse, dvojité kapse na skládací metr a boční šikmé kapse nabízejí i krátké kalhoty spoustu místa pro nářadí.

Je otázkou, zda lze pevné boty nahradit vzdušnými sandály. Závisí to na dané činnosti, koneckonců i za teplého počasí hrozí obdobná nebezpečí. Ať je teplo, jak chce, na stavbě je odpověď jednoznačná: otevřené boty nepřipadají v úvahu. Při bourání či montáži lešení musí být nohy chráněny uzavřenými bezpečnostními botami třídy S3: s ochranou špiček, se spodkem obuvi odolným proti prošlápnutí a podrážkou s profilem, která pevně drží na jakémkoli povrchu. „Přesto nikdo nemusí pracovat v botách, ve kterých by se mu potily nohy. Moderní bezpečnostní polobotky jsou vyrobeny z lehkých, prodyšných materiálů,“ říká Veronika Lipovská, jednatelka společnosti MEWA Textil-Service s. r. o.

Popisky: MEWA nabízí šortky a tříčtvrteční kalhoty pro jarní a letní sezónu v rámci programu kompletního servisu

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down