Práce v dešti, v chladu a za tmy vyžaduje speciální oblečení

Každý, kdo pracuje pod širým nebem potvrdí, že na předpověď dobrého počasí se nelze příliš spoléhat. O to více je třeba se spolehnout na kvalitní oblečení. A každý, kdo pracuje za špatné viditelnosti nebo dokonce za tmy ví, že bezpečnost jeho práce závisí i na tom, zda je dobře vidět.

Pro každého, kdo pracuje venku, či za špatné viditelnosti – posádky komunální, stavební a zemědělské techniky, zeměměřiče, silniční dělníky, ale také letištní personál a podobně – je důležité, aby měl kvalitní a dobře viditelné oblečení. Právě takové nabízí i společnost MEWA například v kolekcích Multiwear a MEWA Security.

Ochrana i bezpečnost

S kolekcí Multiwear přináší MEWA poprvé na trh kombinaci výstražné funkce a ochrany proti počasí a chladu. V závislosti na počasí ochrání svrchní oblečení proti přehlédnutí stejně jako proti dešti a mrazu. A když se znovu objeví sluníčko, stačí několik pohybů a člověk je připraven na pěkné počasí.
Materiál kolekce MEWA Security ve fluorescenční oranžovo-červené nebo žluté barvě zajišťuje, že dělníci na stavbách silnic, pracovníci silničního úklidu, zaměstnanci technických služeb a podobně budou vždy dostatečně vidět. Signální funkci, která je za soumraku velmi oslabená, přebírá reflexní materiál Scotchlight® s extrémně silným retroreflexním účinkem. Odráží například světlo blížícího se osobního vozidla tak silně, že je jeho nositel stále dobře vidět na dostatečnou vzdálenost. Svislé pásky na trupu navíc zvyšují bezpečnost při práci v předklonu a zlepšují viditelnost ze strany. Po setmění retroreflexní pásky odrážejí světlo zpět do tmy. MEWA Security tak splňuje všechny požadavky evropské normy EN 471 pro výstražné oděvy s výraznou viditelností.Fluorescenční barvy, reflexní pásky a moderní střihy zajišťují, že toto výstražné oblečení jasně upozorní na svého nositele při jakékoli viditelnosti a za každého počasí.

Textil-Management

Společnost MEWA má 41 poboček po celé Evropě a zajišťuje svým zákazníkům rozsáhlé a výnosné služby zásobování průmyslovými textiliemi, jako jsou pracovní a ochranné oblečení, textilní čisticí utěrky, rohože a rohože zachycující olej a produkty bezpečnosti práce a technických požadavků. Celkových 4100 zaměstnanců pečuje o více než 154 000 zákazníků z oblasti průmyslu, obchodu, řemesel a gastronomie. V roce 2010 bylo docíleno obratu 448 milionů eur. Společnost MEWA, která byla založena v roce 1908, dnes patří k vedoucím dodavatelům v oblasti textilního managementu. 

Popisek:

S kolekcí Multiwear přichází na trh kombinace výstražné funkce, ochrany proti počasí a přiměřené ochrany proti chladu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *