16.07.2019 | 11:07
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Povedený den s oranžovou technikou

Obec Chomutice na Jičínsku byla dějištěm historicky prvního Dne s Kubotou. Berounská společnost K.B.T. PROFTECH s. r. o. připravila na pozemcích zemědělského podniku AGRO Chomutice a. s. pro stovky pozvaných zemědělců bohatý program, v němž se představila zemědělská, komunální a stavební technika značky Kubota.

Při slavnostním zahájení přivítali návštěvníky jednatel firmy K.B.T. PROFTECH s. r. o. Ing. Jiří Zikmund a obchodní ředitel značky Kubota v České republice Ing. Michal Weis. Ti také poděkovali vedení společnosti AGRO Chomutice a. s. za spolupráci při přípravě celé akce. Po slavnostním zahájení již následoval odborný program. První se představily zemědělské traktory a po nich následovala komunální technika.

„Nabídka komunální techniky značky Kubota je tak široká, že se s ní návštěvníkům můžeme pochlubit,“ říká na úvod produktový manažer Pavel Lorek a pokračuje: „Vystavujeme prakticky kompletní průřez nabízeným sortimentem. Každá modelová řada zde má svého zástupce.“ Kubota v současné době nabízí pro komunální sektor na pět desítek různých komunálních strojů, z nichž dvacet pořadatel přivezl do Chomutic. Třináct strojů vystavoval staticky a sedm se zúčastnilo praktického předvádění. „Diváci zde najdou nejmenší model traktorové sekačky Kubota GR1600, ale také největší univerzální traktor L2602, který považuji za Mercedes mezi komunálními traktory. Je vybaven inteligentní šestistupňovou hydrostatickou převodovkou, kontrolou trakce či luxusní komfortní kabinou s automatickou klimatizací,“ přibližuje vystavenou techniku Pavel Lorek. Na výstavní ploše nechyběli ani zástupci nejprodávanější řady B2 s motory o výkonu 26 a 31 koní. Traktory řady B2 jsou ideální pro údržbu obcí, od sečení a zametání až po zimní údržbu. Slabší z nich v agregaci s univerzálním strojem pro údržbu zeleně Peruzzo Koala byl připraven na nedalekém fotbalovém hřišti.*

Více v časopisu Komunální technika 7/2019.

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down