12.08.2013 | 12:08
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Pomohou lidem zasaženým povodněmi

UniCredit Leasing podá všem, kteří byli postiženi ničivými povodněmi, pomocnou ruku. Stávající klienti s částečnými škodami na financovaných předmětech mohou požádat o individuální odklad splátek nebo, v případě úvěrové smlouvy, o prodloužení období splácení.

Pro klienty, na jejichž předmětu financování došlo k totální škodě, je připravena speciální zvýhodněná nabídka nejen nových osobních a užitkových vozů do 3,5 t, ale i nákladních vozů nebo strojů a zařízení, a to s odkladem splátek na první tři měsíce. Zvýhodněné podmínky platí nejen pro stávající, ale i nové klienty. K financování je připraveno akční pojištění s 20% slevou proti standardní sazbě. Jediné, co musí klient doložit, je doklad o nahlášení pojistné události pojišťovně nebo potvrzení místního úřadu o zasažení povodní. Financování za zvýhodněných podmínek je k dispozici do 31. srpna 2013.
„Dosud evidujeme přibližně desítky nahlášených případů totálních škod, ale toto číslo pravděpodobně ještě poroste, jelikož v tuto chvíli se všichni soustředí na úklidové práce především v domech a nahlášení pojistných událostí zatím odkládají. Částečné škody zatím nejsou zmapovány detailně a čekáme na zprávy od jednotlivých pojišťoven. Všechny případy žádostí související s červnovými povodněmi řešíme přednostně,“ uvedla v průběhu měsíce června Stanislava Nováková, manažerka oddělení Správy smluv UniCredit Leasing.
Kromě nabídky produktů probíhá mezi zaměstnanci UniCredit Leasing také sbírka, jejíž výtěžek bude společností dorovnán a půjde na konkrétní adresnou pomoc, o které rozhodnou sami zaměstnanci prostřednictvím hlasování.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down