04.09.2015 | 11:09
Autor:
Kategorie:
Štítky:

POL-ECO-SYSTEM: Ekologie okem investora a obyvatele

Veletrh POL-ECO-SYSTEM (27. - 30. 10. 2015) v Poznani je příležitostí prohlédnout si, jak se ekonomické otázky pojí s ekologií. Expozice bude prezentovat produkty zlepšující životní komfort a na konferenci se dozvíme, která řešení a technologie ochrany životního prostředí se vyplácejí.

logo_PES_2015

Ekologie a udržitelný rozvoj se týkají každého člověka. Odtud se bere nepřetržité úsilí mnoha firem dodávat produkty a řešení, které si za cíl kladou zlepšení kvality života. Mnoho z nich si bude možné prohlédnout během říjnového veletrhu v Poznani.

Co bude k vidění?

Firmy z několika zemí představí nabídku pro různá průmyslová odvětví. Od strojů a zařízení pro recyklaci a zpracování odpadu, přes technologie pro obnovitelné zdroje energie, čištění odpadních vod, kontrolu plynů a zabraňování hluku po řešení určená místní veřejné dopravě a také techniku k čištění komunikací a údržbě zelených ploch.

Navíc se v otevřeném prostoru sektoru 10 bude konat City Truck Show, tedy ukázky komunálních vozidel naživo. Za návštěvu stojí také Ekologické městečko. Zde se představí ekologické produkty a řešení zlepšující komfort a kvalitu života v smyslu myšlenky „smart city”. Zaparkují zde také vozidla poháněná CNG, LNG a LGNG a energetický autobus.

Mezinárodní spektrum vystavovatelů

Na veletrhu POL-ECO-SYSTEM zaznamenáte mnoho letošních novinek a především se setkáte s lídry v oboru. V Poznani se představí například firmy Untha Polska, Hammel Recyclingtechnik, Agrex-Eco, Atmoservice, Prote, Arcon Polska, Wende Recyclingtech, HSM Polska, AK Nova, Tomra Storting i Tomra Orwak, Atlas Poland, Zeppelin Polska, ESE, Heisslufttechnik Flocke, Krevox, Horus-Energia, Wolf System, Bewa, Equipo, Haas, Meva-Pol, Remondis, Sutco, Schaeffer, Terberg Matec, Aebi Schmidt, Ekocel, Hako Polska nebo Karcher. Nebudou chybět také stánky nejdůležitějších sdružení a institucí v oboru, například ministerstev životního prostředí a hospodářství.

O ekologii globálně

POL-ECO-SYSTEM je mezinárodní veletrh nejen co se účasti vystavovatelů a návštěvníků z mnoha států světa týká, ale také s ohledem na diskuzi. Letošní program zahrnuje kolem 50 různých akcí, mezi nimiž zaujímá zvláštní místo debata Ekologie v jednotě s ekonomií - globální rozměr. Jejím cílem je představit význam světového ekologicko-ekonomického kontextu pro problémy, které zažíváme v Polsku. Zapojí se do ní polští a zahraniční odborníci.

Účastníci se zaměří na ekologické problémy prostřednictvím aktivit vyvíjených organizacemi světového dosahu, jako je dokument Budoucnost, kterou chceme, který byl přijat během konference OSN Rio+20 v roce 2012, nebo papežská encyklika Laudato Si, věnovaná péči o Zemi jako o společný domov. První den POL-ECO-SYSTEM (27. 10. 2015) půjde jistě o jednu z nejzajímavějších diskuzí veletrhu. Pro účastníky je vstup volný.

Více o ostatních konferencích veletrhu POL-ECO-SYSTEM (biomasa, OZE, odpady, nízké emise, financování investic a mnoho dalších témat) najdete na www.polecosystem.pl.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down