06.12.2012 | 02:12
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Podzimní setkání ve Velké Bíteši

V sálu kulturního domu ve Velké Bíteši a na přilehlých plochách proběhlo v polovině října tradiční podzimní zasedání valné hromady Sdružení veřejně prospěšných služeb (SVPS). Kromě jednání valné hromady u příležitosti setkání promluvili též zástupci Svazu měst a obcí (na téma změn zákonů v odpadovém hospodářství), společnosti EKO-KOM a s referátem na téma čištění odpadních vod vystoupil člen partnerské organizace APWA (USA). Ani tentokrát nechyběla prezentace komunální techniky, kterou si mohli zájemci v odpoledních hodinách prohlédnout na venkovní ploše.

Jednání valné hromady bylo přítomno přes 60 členů sdružení z celkového počtu 116. Akci, jejímiž generálními partnery byly společnosti HESTI GROUP a NTC zahájil předseda SVPS Ing. Jaroslav Mynář, který přivítal přítomné hosty a seznámil je s programem zasedání. Přítomné přivítal ve Velké Bíteši též starosta města Milan Vlček a jednatel pořadatelských Technických služeb Velká Bíteš Ing. Pavel Gaizura.
V členské základně došlo k jediné změně, řady členů SVPS rozšířila akciová společnost Karat Software Přerov. SVPS v uplynulém roce uspořádalo mimo jiné zájezd na mnichovský veletrh IFAT, proběhl i zájezd na kongres APWA, školení na téma veřejných zakázek, bezpečnosti práce a seminář ekonomicko-právní sekce. V programu činnosti nechyběl ani tradiční tenisový turnaj v Prostějově.
V rámci programu zasedání následovaly zprávy o aktivitách jednotlivých sekcí. Jejich činnost probíhala podle schválených plánů práce a jednotliví vedoucí sekcí (ekonomicko-právní poradenství, veřejného osvětlení a místních komunikací, odpadového hospodářství, veřejná zeleň, zahraniční vztahy) informovali o plnění plánu práce na rok 2012 a předložili plán na rok 2013. Ani v roce 2013 nebudou chybět v programu činnosti semináře (například ekonomicko- právní poradenství).
Mimo jiné byl v diskusi schválen návrh na vznik pracovních skupin, jež se budou zabývat problematikou věcně usměrňovaných cen a zadávání veřejných zakázek.

Víc než třicet firem

K prezentaci svých produktů se ve Velké Bíteši přihlásilo 33 firem. Tuto část programu zahájili zástupci dvou generálních partnerů - společností HESTI GROUP a NTC.
Od začátku roku 2012 působí na trhu na základě rozhodnutí valné hromady firem HESTI, spol. s r.o. a Z-INVEST spol. s r. o. nová organizace celé servisně prodejní sítě firem patřící do skupiny HESTI GROUP. Hlavními aktivitami celého holdingu zůstává zastupování výrobců návěsů KRONE, speciálních návěsů STAS, MENCI, D-TEC, NOOTEBOOM, BENALU, O.M.E.P.S. v ČR, prodej užitkových vozidel MAN včetně servisní činnosti a zásobování náhradními díly. Dále se holding zabývá prodejem a servisem užitkových vozidel VW, výrobou nástaveb na užitková vozidla a pro partnerské firmy poskytuje též finanční služby.
Do dealerské sítě HOLDING GROUP patří mimo jiné společnost NTC s pobočkou ve Velké Bíteši. Zabývá se prodejem a servisem užitkových vozidel MAN, návěsů KRONE, BENALU, STAS, NOOTEBOOM a D-TEC. Během druhého dne setkání měli zájemci možnost provoz této firmy navštívit.

Popisek: Široký sortiment strojů pro letní i zimní nasazerní prezentovala ve Velké Bíteši společnost Profigrass
Seznam vystavovatelů: ZOELLER SYSTEMS s. r. o.
Otakar Krejčí
SSI Schäfer s. r. o.
Pytlík a. s
Redox Bohemia s. r. o.
HI Software Development s. r. o.
I-TEC Czech, s. r. o.
PAS Zábřeh na Moravě a. s.
Rothlehner pracovní plošinys. r. o.
A-TEC servis s. r. o.
SERVIS-CENTRUM CZ s. r. o.
KARAT Software a. s.
MINAM servis a. s.
WINCORP s. r. o.
Haiteco CZ s. r. o.
TECHNOCAR s. r. o.
Daniš Davaztechnik s. r. o.
MONZA CZ, s. r. o
AUTOKOM s. r. o.
Inreka plošiny servis, s. r. o.
Elkoplast CZ s. r. o.
A PLUS SERVIS s. r. o.
MOUDER s. r. o.
Agro Trnava s. r. o.
ECS Investion s. r. o.
První brněnská strojírenská
HANES s. r. o.
Zálesí a. s.
TIR Pneu
Unikont Group s. r. o.
Profigrass s. r. o.
tech.trade Česko s. r. o.
GREENMECH s. r. o.

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down