16.07.2014 | 07:07
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Pod jedním společným praporem

Dosud samostatně působící výrobci komunální techniky značek Bucher Schörling, Giletta, Gmeiner a Assaloni se konsolidují pod jedno společné označení Bucher Municipal. Společně budou pod tímto označením naplno působit na světových trzích od roku 2015, ale svoji sílu ukázalo toto propojení již na květnovém veletrhu IFAT v Mnichově.

Propojením výrobního portfolia uvedených značek přichází na trh výrobce s komplexní řadou vozidel a nástaveb pro letní i zimní údržbu komunikací a velikost mnichovské výstavní expozice o tom podala jasný důkaz. Kromě špičkově zajištěné výroby v profesionálních podmínkách za ním stojí i velmi dobře fungující distribuční síť. Nabídka nyní zahrnuje například sortiment od nejmenších sypačů s kapacitou zásobníku na 100 litrů až po ty největší silniční sypače se zásobníkem o obsahu 12 m3. 

Jednou z novinek, která bude v budoucnu vyráběna pod značkou Bucher Municipal je například plně elektrický sypač Giletta One. Jde o nástavbu se stoprocentním elektrickým pohonem, jejíž vývoj trval dva roky a prověřily ji tudíž dvě sezóny v plném pracovním nasazení.

Premiéru si odbývá též samojízdný zametací stroj Bucher CityCat 5006. Vývoj tohoto zametače trval čtyři roky a jde o největší model z vyráběných kompaktních strojů, který využívá stejný ovládací systém jako velkokapacitní zametací vozidla.*

Více v časopisu Komunální technika 7/2014

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down