19.01.2021 | 07:01
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Plynový pohon upevňuje partnerství

Díky novým tahačům IVECO S-Way s pohonem na LNG se partnerství mezi společnostmi IVECO a Arcese stává trvalejším a pevnějším. Špičková technologie garantuje nižší emise a méně hluku pro efektivní a ekologickou dopravu.

Thomas Hilse, prezident značky IVECO, využil příležitosti své návštěvy v novém sídle společnosti Arcese Group v Basianu k setkání s jejím prezidentem Matteem Arcesem k předání 20 nových tahačů IVECO S-Way NP s pohonem na zkapalněný zemní plyn (verze LNG).

Ekologický příspěvek

Vozidla, která si firma Arcese vybrala, představují díky svým pokročilým technologiím a vynikajícím službám v kombinaci s vysoce konkurenceschopnými celkovými náklady na vlastnictví skutečnou změnu v současné propojené a vysoce efektivní dopravě. Kromě toho těží ze špičkových technologií značky IVECO na využívání zemního plynu, díky nimž vozy dosahují jedinečné parametry ekologické udržitelnosti.

Matteo Arcese v souvislosti s aktuálním rozšířením vozového parku uvedl: „Problematice ekologické udržitelnosti jsme vždy věnovali zvláštní pozornost. Snižování emisí v našich provozech je cílem, který s našimi zákazníky sdílíme stále intenzivněji. Progresivní modernizace vozového parku a investice do vozidel na alternativní paliva jsou jen dva příklady kroků, které v tomto směru podnikáme. Vybrali jsme si IVECO, protože jsou podle nás vozy S-Way na současném trhu jedny z nejlepších tahačů s pohonem na LNG z hlediska výkonu, autonomie a spolehlivosti, čímž představují ideální těžký nákladní automobil splňující požadavky pro naše úkoly dálkové silniční přepravy.“*

(Podrobnosti v Komunální technice 1/2021)

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down