06.12.2012 | 02:12
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Plotové dílce rozšířily sortiment

Společnost MDL se zabývá hlavně výrobou kovových tkanin, pletiv a finálních výrobků z nich. Svůj výrobní program rozšířila o městský mobiliář a novým produktem jsou také plotové dílce.

Momentálně je výroba organizována ve dvou závodech, jeden slouží jako tkalcovna, další se zaměřuje na výrobu žebérkových a lisovaných pletiv, svářečské práce,výrobu filtrů, přístřihů a další finalizaci kovových tkanin a pletiv.

Pro tuzemsko i zahraničí

Své produkty exportuje firma MDL prakticky do celého světa. Kromě tuzemského trhu patří mezi největší odběratele Německo, Švýcarsko, USA, Švédsko, Maďarsko, Slovensko Bulharsko i Polsko.
Během svého působení se firma začala zabývat i obchodní činností v oblasti svařovaných sítí, tkanin proti hmyzu, sešívacích drátů pro tiskárny, plotového pletiva a drátů. V dalších
letech rozšířila výrobu o finální výrobky, filtry, díly, koše, výstřihy, výlisky a výrobu lisovaného a žebérkového pletiva. Její produkty tak nacházejí uplatnění takřka ve všech průmyslových odvětvích.

Bezúdržbový mobiliář

Výrobu městského mobiliáře zahájila firma v roce 2009. Podle reakcí prvních uživatelů se sortiment líbí a zájemci, byť o jednotlivé kusy, se množí. Na veletrzích a výstavách, jichž se společnost MDL zúčastňuje, neupoutává pozornost pouze mobiliář, ale i pletiva a nově také plotové dílce, které rozšířily výrobní program.
Zřejmě největší výhodou vyráběného městského mobiliáře je jeho prakticky nulová údržba. Kovové lavičky jsou často k vidění i v zahraničí, ať již v nádražních či letištních halách, nebo na pěších zónách. A tyto především z nerezových materiálů se prosazují nyní i v tuzemsku. Velmi dobře odolávají povětrnostním vlivům, jsou snadno omyvatelné a mají vysokou životnost. Rám laviček společnosti MDL je vyroben z jeklů a pásovin, sedací plochu vyplňuje žebérkové či lisované pletivo. Pletivo je i základním materiálem odpadkových košů, které se stejně jako lavičky vyrábějí v několika designech.
Plotové díly jsou tvořeny jeklovým obvodovým rámem s přivařenou výplní z žebérkového pletiva. Na rámu jsou přivařeny čtyři úchyty z plechu s tloušťkou 5 mm a otvory o průměru 10 mm. Plotové díly jsou dodávány bez povrchové úpravy. Na základě poptávky lze dodat provedení z nerezových materiálů, či nízkouhlíkatého materiálu s povrchovou úpravou pozinkováním.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down