06.12.2012 | 02:12
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Pěkně vypadá, dlouho vydrží

K největším přednostem nové řady městského mobiliáře od roudnické společnosti MEVA-TEC patří spojení použitého materiálu – vysoce odolného tropického dřeva a kovu se speciální povrchovou úpravou – se špičkovým designem.

Před uvedením na trh byly tyto produkty intenzivně testovány v různých podmínkách a prokázala se jejich mimořádná odolnost vůči dešti, prudkému slunci, mrazu i sněhu. Použitím kvalitních materiálů se výrazně prodlužuje i životnost výrobků. A klient si může sestavit mobiliář v jednotném stylu.
Parkové lavičky mají robustní konstrukci z litiny se speciální povrchovou úpravou Ferrus, která čítá tři etapy – čistící proces, dvojitou ochranu proti korozi a povrchovou úpravu proti UV záření a povětrnostním vlivům. Dřevěné sedáky a opěradla jsou z kvalitního tropického dřeva s povrchovou úpravou Lignus, která ho chrání před slunečním zářením, vlhkostí a plísní, tedy i před stárnutím. Lavičky lze snadno kotvit k podkladu. Odpadkové koše jsou kovové s lakovanou povrchovou úpravou, nerezové i dřevěné. Lakované jsou kvůli odolnosti upraveny metodou Ferrus, dřevěné Lignus. Nerezové výrobky se vyznačují špičkovým designem. Koše je možné snadno kotvit k podkladu. Se zdánlivě „šedivého“ kusu mobiliáře se tak stává estetický a funkční prvek. V sortimentu zahradních sloupků najdeme výrobky z litiny, lakované oceli i žárově zinkované. Široká je nabídka kovových venkovních květináčů různých tvarů i objemů. Jejich design umožňuje kombinaci s lavičkami, koši a sloupky. Všechny lakované části jsou opět opatřeny úpravou Ferrus. K široké nabídce produktů nabízí MEVA-TEC služby odborných obchodních zástupců a značné množství výrobků skladem v střediscích v Roudnici nad Labem, Brně, Českých Budějovicích a Ostravě, ale i další služby v podobě logistiky nebo montáže výrobků. Městský mobiliář s moderním designem nelze využívat všude. Jiná situace je v parcích, v nových částech měst či historických centrech. Představuje však kvalitní a ekonomicky výhodnou alternativu ke standardnímu mobiliáři například z betonu nebo oceli.

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down