Osvědčená technika stále láká

I přes neradostnou finanční situaci, která nutí ke skutečně rozvážnému investování, jsou na trhu techniky pro údržbu zeleně stále stroje, o které bude zájem vždy. Potvrdila to i letošní ADACOM DEMO PÁRTY, která se již tradičně uskutečnila na Slovensku v areálu žilinského Adacomu, působícího na slovenském trhu s profesionální zahradní a komunální technikou už dlouhé roky.

Kromě toho, že Adacom je výhradním importérem a prodejcem značkových strojů a poskytuje k nim kvalitní a rychlý servis, firma se zabývá i prodejem širokého sortimentu potřeb pro zahradníky. Navíc Adacom úspěšně projektuje, realizuje a následně udržuje zeleň a sadové úpravy firemních exteriérů, obytných souborů i zahrad rodinných domů. 
Po krátkém představení novinek, jako například akumulátorového nářadí pro profesionály značky PELLENC a dalších, se návštěvníci přesunuli do zámeckého parku, který ožil ruchem předváděné techniky. Hosté si se zájmem prohlédli stroje při práci a nejeden z nich konstatoval, že by při své práci takové pomocníky rád přivítal. Profesionální sekačky ETESIA, zakladače trávníků ROTADAIRON, nebo populární malotraktory FERRARI s různým pracovním nářadím dokážou v rukou zahradníků či pracovníků komunálních podniků skutečné zázraky. Pro bezpečnou práci při údržbě svahů a hrází, a to i ve velmi náročných podmínkách představil Adacom osvědčené dálkově řízené svahové stroje IRUS.
Po tom, jak zámecký park utichl, vrátili se hosté do upraveného areálu firmy, který byl nejlepším svědectvím toho, že v Adacome rozumí zeleni, zahradnictví a sadovým úpravám přinejmenším tak dobře, jako strojům. Odborné diskuse, a přátelské setkání lidí, pro které se zahradnictví, práce se zelení a kvalitní stroje staly náplní jejich života, provázeli celé odpoledne. Příjemní, vstřícní hostitelé a bohatý odborný program nabitý informacemi o špičkové technice a zájem návštěvníků jsou zárukou, že úspěch akce ADACOM DEMO PÁRTY 2012 se v příštím roce zopakuje.

Popisek:

Vlajková loď traktorových sekaček značky ETESIA, model H 124DN

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *