07.03.2013 | 12:03
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Originální náhradní díly pro vozidla Multicar

Originální náhradní díl je takový, který splňuje specifika výrobku daná výrobcem. Obchodní značka SASparts přináší v této oblasti potřebné řešení. Patří do portfolia firmy Auto SAS s. r. o., tedy společnosti, která působí na trhu komunálních vozidel Multicar již dvě desetiletí.

Projekt SASparts vznikl na základě dlouholetých zkušeností získaných při opravách vozidel Multicar. Firma Auto SAS se v počátcích svého servisního působení potýkala nejen s nedostatkem kvalitních náhradních dílů (v době před zhruba 10 až 15 lety byly na trhu především nekvalitní náhrady dodavatelů z Polska, Maďarska a Slovenska), ale i s naprosto nereálnými cenami svých dodavatelů. Objem nakupovaných náhradních dílů se neustále zvyšoval a navíc musely být pro plynulé zajištění oprav vozidel neustále posilovány skladové zásoby náhradních dílů.
A tak rozumným východiskem byla v první fázi výstavba nového skladu náhradních dílů a následně i vznik samostatného střediska prodeje náhradních dílů. To ale stále ještě neřešilo problémy s cenou a kvalitou náhradních dílů.
Výsledným řešením bylo rozhodnutí vedení firmy v roce 2009 o investicích do nového střediska výroby náhradních dílů. Hlavní cíl byl jednoznačný - zajistit kvalitní náhradní díly v rozumném čase a za rozumnou cenu. Jelikož většina náhradních dílů byla určena pro servis, který společnost Auto SAS zajišťuje, byly všechny náhradní díly ihned vyzkoušeny v praxi a případné problémy s kvalitou nebo životností byly ihned řešeny. Další postup už byl pouze logickým pokračováním.
V roce 2010 zahájil provoz internetový obchod www.sasparts.cz. Cílovou skupinou jsou především servisní mechanici a kolegové opraváři z oboru. Z toho vyplynul i hlavní důraz na aplikaci, tedy jednoduchost a logický postup při nákupu a při specifikaci náhradních dílů. . Všechny náhradní díly jsou technicky rozřazeny a označeny originálním katalogovým číslem včetně fotografie. Celkové členění e-shopu vychází z originálního katalogu náhradních dílů výrobce firmy Multicar a jsou zachovány i jednotlivé kategorie skupin a podskupin. Internetový obchod www.sasparts.cz tedy slouží nejen profesním organizacím, ale veškerým klientům, kteří potřebují náhradní díly na vozidla Multicar. V současné době je zaregistrováno již 1000 zákazníků. V lednu 2013 byla realizována jubilejní 7000. objednávka.
V současné době probíhá výrazné rozšíření sortimentu pro novější typy vozidel Multicar M26, M27 a FUMO.
A jaké jsou hlavní přednosti uvedeného projektu? V 90 % sortimentu je zboží doručeno do 24 hodin. Zákazník na e-shopu ihned vidí, zda je zboží skladem. Zásilky náhradních dílů je možné sledovat on-line. Odběratel si může vybrat vhodného dopravce ( Česká pošta, TOPTRANS, PPL, GLS...). Je zaveden bonusový systém slev a rabatů. K dispozici je odborný pracovník určený pro konzultace a rady při specifikaci náhradních dílů.

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Komentáře k článku

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down