20.07.2018 | 06:07
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Ohlédnutí za vydařenou RoadShow

Od začátku dubna do poloviny května 2018 proběhla na několika místech v Rakousku a Maďarsku Liebherr RoadShow. Hosté měli možnost si při moderovaném programu, praktických ukázkách a testování v terénu vyzkoušet výkonnost a rozmanitost nabídky stavebních strojů Liebherr.

Pod heslem Zažijte budoucnost představila společnost Liebherr již popáté v pěti předváděcích lokalitách vždy dvacet stavebních strojů jako komplexní průřez tohoto svého výrobního programu.

Ucelený program zaujal

Vystavená technika Liebherr včetně té od dlouholetých spolupracujících partnerů, firem Mercedes-Benz a Trimble, byla návštěvníkům k dispozici i k praktickému vyzkoušení. Program byl doplněn prezentacemi produktů, příslušenství a simulátorem virtuální reality.

Společnost Liebherr navíc ve svém servisním stanu poskytovala informace o poskytovaných službách, jako jsou kompletní montáže jeřábů, nabídky komplexních služeb k zemním strojům, logistika náhradních dílů a program Reman pro komponenty. Liebherr RoadShow 2018 nabídla návštěvníkům poprvé program zajímavých odborných přednášek.

Série předváděcích akcí měla i letos dobrý ohlas u odborného publika. Představení stavebních strojů v Rakousku a Maďarsku si nenechalo ujít kolem 5800 návštěvníků, mezi nimiž bylo i mnoho zahraničních hostů, což opět dokládá mezinárodní význam přehlídky. Tým pracovníků RoadShow přivítal hosty z České republiky, Itálie, Švýcarska, Německa, Rumunska, Polska, Slovenska, Ruska, Francie, Slovinska, Chorvatska i z USA.

Kontakty i kontrakty

Dlouholetý spolupracující obchodní partner – společnost Mercedes-Benz – byla velice potěšena živým zájmem ze strany návštěvníků. V rámci rozsáhlého programu nákladních automobilů a dodávek, mezi nimiž nemohla chybět ani nová třída X, se uskutečnilo více než 2000 zkušebních jízd.

Také produkty a řešení společnosti Trimble, jako jsou řídicí jednotky GPS, laserové jednotky a rypadlové váhy Loadrite, byly podrobeny důkladnému vyzkoušení. Tato firma představila na akci také nový systém Trimble Earthworks v kombinaci se stavebními stroji Liebherr.

Mnoho návštěvníků využilo Liebherr RoadShow 2018 opět jako zdroj informací i příležitost k navázání nových kontaktů. Význam předváděcí akce dokládá nespočet odborných diskuzí mezi návštěvníky a týmem pracovníků Liebherr. Kromě značného množství poptávek došlo i na uzavření mnoha kupních smluv a spuštění nových projektů.*

(Podrobnosti v Komunální technice 7/2018)

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down