15.04.2015 | 08:04
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Od ledna na nové adrese, od jara s novinkou

Začátkem minulého roku zahájila svoji činnost společnost MALCOM CZ zabývající se prodejem a servisem komunální, lesní a zemědělské techniky. První rok svého působení na trhu zakončila úspěšně a dosavadní prostory, které v Jindřichově Hradci využívala, začaly být těsné.

Firemní zázemí zůstalo v Jindřichově Hradci, ale více vyhovuje než to předešlé a hlavně skýtá možnosti dalšího rozvoje. „S úspěšným prodejem techniky se zákonitě zvyšují požadavky, jak na zázemí pro potřebná jednání, tak především na servisní a skladové prostory. Nové vyhovující prostory jsme hledali zhruba půl roku a od ledna působíme na nové adrese. Areál ještě projde samozřejmě úpravami, abychom mohli lépe vystavit nabízenou techniku, nicméně v dílnách již můžeme servisovat pohodlně dva stroje najednou a v případě potřeby existují i možnosti rozšíření,“ říká zástupce firmy MALCOM CZ Jan Matoušek.

Společnost MALCOM CZ na tuzemském trhu výhradně zastupuje zahraniční značky Doppstadt, Ferrari, Orsi a Ma.Tra., ale spolupracuje i s dalšími výrobci. Z těch zahraničních je důležitým partnerem například značka Peruzzo, v rámci regionu se firma věnuje prodeji traktorů Yanmar a Deutz-Fahr, úzká je i spolupráce s českým Agrometallem.

Žací stroje Ma.Tra nejsou na tuzemském trhu žádnou neznámou. Nyní tento produkt společnosti BCS vystupuje na trhu jako samostatná značka, která nabízí pět modelů profesionálních sekaček.

Více v časopisu Komunální technika 3/2015

1 – Od letošního ledna působí společnost MALCOM CZ na nové adrese v Jindřichově Hradci

2 – Firma byla vyhlášena nejlepším novým dealerem produktů značky PERUZZO za rok 2014

3 -  Multifunkční sekačka Ma.Tra. 350 s pohonem všech čtyř kol je primárně určena pro údržbu rozlehlých zahrad a parků

4 – Sečení ve svazích není pro nový stroj žádným problémem

5 – Vysýpání je možné do výšky 2,1 m

*

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down