05.09.2013 | 11:09
Autor:
Kategorie:
Štítky:

NUFAM 2013 - premiéra akce Komunální setkání

Ve dnech od 26. do 29. září 2013 se Karlsruhe stane již potřetí místem setkání prodejců a uživatelů užitkových vozů. Na 50 000 m2 výstavní plochy se představí přední výrobci těžkých a lehkých užitkových vozidel, přívěsů, návěsů, nástaveb a dalších příslušenství.

V průběhu čtyř dní tak představí svoje produkty přes 300 vystavovatelů zastupujících široké spektrum tohoto odvětví.

Veletrh NUFAM již urazil úspěšnou cestu: druhého ročníku se zúčastnilo 284 vystavovatelů z jedenácti zemí. Na výstaviště v Karlsruhe se o nových modelech užitkových vozů, a logistických i speditérských službách přijelo informovat 16 300 návštěvníků.
Nabídková řízení, snížení emisí a správa vozového parku jsou hlavními tématy akce Komunální setkání, která bude mít svou premiéru na letošním ročníku veletrhu NUFAM dne 26. září 2013. Spolu s komplexním programem přednášek nabízí neformální večerní setkání -příležitosti k navázání kontaktů a výměně informací o potřebách v této oblasti. Nařízení o zadávání veřejných zakázek, evropské normy a směrnice EU 2009/33/ES povzbuzují veřejné rozhodovací pravomoci zohlednit nejen pořizovací náklady při nákupu užitkových vozidel, ale také provozní náklady, stejně jako emise CO2.
26. září se uskuteční dvoudenní zájezd s odjezdem z Prahy, s návštěvou veletrhu a bohatým rámcovým programem. Pro další informace kontaktujte firmu Naveletrh s.r.o., oficiální zastoupení Messe Karlsruhe v České republice, na info@naveletrh.cz

Vstupenky mohou čtenáři získat na stránkách http://www.nufam.de/promocode/ po vložení kódu nufam13_czech.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down