22.03.2017 | 09:03
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Pronar s novým dovozcem

Od 1. ledna 2017 se stala společnost STROM PRAHA a. s. výhradním dovozcem zemědělské a komunální techniky Pronar pro Českou republiku. Tato významná polská firma má bohaté a mnohaleté zkušenosti v oblasti strojírenství a výroby zemědělské i komunální techniky, zejména traktorových návěsů a přívěsů.

Právě segment dopravní techniky se v České republice těší stále větší popularitě, a to nejen díky robustní konstrukci a vysoké jakosti zpracování, ale také díky příznivé ceně a nenáročnému provozu. Proto je dopravní technika Pronar právem nejprodávanější z dovážených značek v České republice a v Německu „dvojkou".

Celá škála produktů nabízí řešení pro každý druh provozu, ať už se jedná o malé firmy v komunální sféře, drobné soukromé zemědělce nebo o největší zemědělské společnosti. Úspěšně tak Pronar doplňuje nabízený sortiment největšího českého prodejce zemědělské techniky.

„Dlouhou dobu v našem portfoliu chyběl špičkový produkt s širokým výrobním programem v segmentu dopravní techniky. Právě proto jsme velmi rádi, že se nám podařilo uzavřít smlouvu o zastupování se společností Pronar pro Českou republiku na bázi výhradního importérství. Nyní máme pro zákazníky velmi zajímavou a širokou paletu zemědělských i komunálních strojů a téměř vždy máme možnost přijít s kompletním řešením jejich požadavků a nabízet přitom prémiový produkt,“ popisuje novou část sortimentu Ing. Milan Dufek, obchodní ředitel STROM PRAHA a. s.*

Ing. David Pokorný, STROM PRAHA a. s.

Foto archiv firmy

(Podrobnosti v Komunální technice 3/2017)

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down