07.10.2018 | 07:10
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Nový vůz pro náročný terén Vysočiny

Scania XT je řada velice odolných nákladních vozidel pro všemožné náročné aplikace. I proto si ji vybraly Služby města Jihlavy s. r. o. (SMJ) pro svoz komunálního odpadu na Vysočině.

Vůz v provedení 6 x 6 s třináctilitrovým šestiválcovým motorem o výkonu 410 koní je ideálním právě pro svoz komunálního odpadu v této oblasti.

„Díky zvýšenému podvozku a třem poháněným nápravám je toto vozidlo schopné jízdy v náročném terénu na Vysočině, a to bez ohledu na počasí, které zde dokáže řidiče řádně potrápit,“ vyjmenovává hlavní přednosti Jaroslav Bezděkovský, prodejce speciálních vozidel Scania.

„Již máme dvě Scanie minulé generace a slouží k naší maximální spokojenosti. Nikdy jsme s nimi neměli jediný problém,“ říká Robert Hanzal, vedoucí divize odpadů společnosti SMJ a dodává: „Jedním z důvodů pro pořízení dalšího vozidla značky Scania byla také výborná zkušenost se servisem. Cokoliv jsme potřebovali, vždy nám v jihlavském servisu Scania vyšli vstříc. Navíc nová řada XT nabízí vynikající jízdní vlastnosti, je pohodlná a věřím, že se osvědčí i v našem náročném provozu.“*

(Podrobnosti v Komunální technice 9/2018)

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down