20.04.2021 | 06:04
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Nový profesionální vysavač s HEPA filtrem

Společnost Kärcher, přední světový výrobce čisticí a úklidové techniky, uvádí zcela nový vysavač na suché vysávání pro profesionály, Kärcher T 11/1 Classic HEPA.

Díky standardnímu filtru HEPA-14 se stupněm filtrace a separace 99,995 % splňuje nový vysavač nejvyšší bezpečnostní standardy pro hygienicky citlivé oblasti. Zachycuje také částice viru SARS-CoV-2 z okolního vzduchu. Vysavač tak splňuje bezpečnostní standardy také v hygienicky citlivých oblastech, jako jsou ordinace lékařů nebo nemocnice. Filtr zadržuje i ty nejmenší částice, jako jsou viry, aerosoly a bakterie, v rozmezí několika mikrometrů a je certifikován v souladu s testovací normou DIN EN 1822: 2019.

Kärcher T 11/1 Classic HEPA je robustní, odolný, ale i úsporný.  Zaručuje vynikající výsledky sání s velmi nízkou provozní hlučností.  To znamená, že jej lze použít kdykoli během dne, i když je potřeba se vyhnout hluku. S objemem 11 litrů, hmotností pouhých 4,2 kilogramu, praktickou rukojetí a ergonomicky tvarovaným kolenem je tento model odolný proti překlopení, snadno se přepravuje a umožňuje trvalou práci bez únavy.  Na vysavač lze pohodlně uložit příslušenství, jako je sací trubice a podlahová hubice, součástí je i filtrační sáček.*

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down