Nový nakladač pro odpadové hospodářství

Kolový nakladač Komatsu WA200-8 (foto) dodala společnost KUHN – BOHEMIA firmě CELIO, která podniká v odpadovém hospodářství. Stroj bude sloužit k manipulaci s odpadem, konkrétně k dávkování linky pro třídění a na mechanickou úpravu odpadu. Také bude pomáhat při nakládce alternativního paliva.

Nakladač je vybavený prodlouženým ramenem, díky němuž by měla být nakládka pružnější a rychlejší. Právě vybavení tímto příslušenstvím spolu s dobrou dostupností servisu hrálo největší roli při výběru stroje. Společnost KUHN – BOHEMIA totiž loni otevřela novou pobočku vybavenou profesionálním servisním zázemím v nedalekém Mostě.

Firma CELIO se zpočátku zabývala odstraněním odpadů především z domácností, průmyslu a starých ekologických zátěží. Časem do svého portfolia služeb začlenila nejmodernější technologie na zpracování a další využití odpadu. Za téměř tři dekády bohatých zkušeností vybudovala kapacitně největší linku na zpracování tuhých alternativních paliv v České republice a provozuje další recyklační linky. K materiálovému a energetickému využití připravuje ostatní i nebezpečné odpady. Dnes je CELIO jedním z předních výrobců a dodavatelů tuhých alternativních paliv na českém trhu.

Společnost KUHN - BOHEMIA je výhradním prodejcem stavebních strojů Komatsu, příslušenství FRD a nivelačních systémů Topcon v ČR. Spolu s firmou KUHN - MT, výhradním distributorem automobilových jeřábů Palfinger a vysokozdvižných vozíků Mitsubishi, je součástí rakouské skupiny KUHN HOLDING, která nabízí zákazníkům spolehlivé partnerství ve stavebnictví, dopravě, skladových a logistických oborech. Působí řadě zemí. Vedle ČR je to například Maďarsko, Slovensko, Chorvatsko, Bosna, Slovinsko, Polsko, Švýcarsko, Německo a Rakousko.*

(Podrobnosti v Komunální technice 1/2021)

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down