28.06.2017 | 10:06
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Na scéně mininakladač Vermeer CTX100

Začátkem letošního roku byl představen nový model mininakladače Vermeer CTX100. Tento druh techniky se těší oblibě mezi zákazníky už mnoho let a firma Vermeer svou řadu nakladačů pravidelně aktualizuje.

Nakladače Vermeer se vyznačují výbornými manévrovacími schopnostmi, moderním designem a vynikající výkonností. Jsou skvělí pomocníci pro rozmanité projekty, například přemísťování materiálu, výkopové práce či přípravu terénu pro stavbu, práce na poli, stavbě nebo statku – všude tam se mininakladače s přídavnými zařízeními uplatní.

K technickým přednostem mininakladače CTX100 patří vertikální zdvihací rameno s radlicí, které nabízí vyšší zdvihací kapacitu než stroje podobné velikosti, což obsluze umožní efektivní přepravu po náročném terénu či staveništi. Vertikální zdvihací rameno je navrženo tak, aby byl náklad blíže stroji. Vermeer CTX100 garantuje snadnou dostupnost i v obtížném terénu a nepřehledném pracovišti.

Motor Kohler KDI s výkonem 40 k (29,8 kW) byl zvolen proto, aby stroj mohl pracovat i s náročnějšími přídavnými zařízeními. Motor se systémem úpravy výfukových zplodin používá oxidační dieselový katalyzátor (DOC). Ten vyžaduje menší péči a odpadá tak pravidelná údržba, která je nezbytná u systémů s dieselovým filtrem pevných částic (DPF). Stroj CTX100 má sklápěcí kapacitu 1341,7 kg a jmenovitý provozní výkon 469,5 kg.*

(Podrobnosti v Komunální technice 6/2017)

 

 

 

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down