09.09.2022 | 01:09
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Nový mininakladač trumfem pro veletrh

Návštěvníci veletrhu GaLaBau budou mít možnost zhlédnout expozici strojů se značkou Bobcat v německém Norimberku od 14. do 17. září 2022. Firma zde představí řadu nových výrobků pro zahradní architekturu, zahradnictví, stavebnictví, půjčovny a další odvětví.

Bobcat uvede na trh při této příležitosti nový pásový mininakladač MT100 (foto) a rovněž odprezentuje své výrobky z řady profesionální žací techniky. Ty jsou součástí nového sortimentu zařízení Bobcat pro údržbu zeleně, který bude k dispozici v příštím roce.

Náhradník za dřinu

Nový pásový mininakladač MT100 nahradí tvrdou manuální práci a eliminuje nutnost používání stavebních a zahradních koleček, lopat a ručního nářadí pro práci všeho druhu. Pásy umožňují jízdu po zpevněném povrchu bez obav z poškození podkladu.

Kompaktní rozměry umožňují snadný průjezd úzkými brankami a dveřmi a usnadňují práci ve stísněných prostorech. Stroj MT100 umožňuje využití mnoha stejných příslušenství jako ostatní malé nakladače Bobcat, včetně lžic, rýhovačů, bouracích kladiv či zametačů, které používají stejný standardní systém Bob Tach.

V dalším segmentu

Bobcat se snaží rozšiřovat svoji nabídku o nové produktové kategorie a posilovat svoji pozici v oboru kompaktních zařízení. Na příští rok připravuje vstup na trh komunální a zahradní techniky. Na veletrhu GaLaBau představí ukázky své nové profesionální žací techniky. Celý sortiment zahrnuje rovněž nové kompaktní traktory a další zařízení pro úpravy trávníků společně s pásovými mininakladači, malými kloubovými nakladači a souvisejícím příslušenstvím.

Návštěvníci veletrhu si budou moci prohlédnout další výrobky sortimentu Bobcat, mezi něž patří smykem řízené a kompaktní kolové a pásové nakladače, minirypadla, teleskopické manipulátory a techniku pro lehké hutnění.

GaLaBau je přední evropský veletrh zahradní architektury a ekologického designu, který se koná od roku 1974. Letos obsadí více než 1200 vystavovatelů z 37 zemí 14 hal a k tomu nabídne venkovní plochy pro předvádění strojů.*

Foto archiv/Bobcat

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down