16.09.2016 | 08:09
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Nový kompaktní zametač nabízí čtyři různá řešení

Jako výhradní zástupce výrobce zametacích strojů Mathieu v České republice působí od letošního jara společnost A-TEC servis. Značka Mathieu patří do skupiny Fayat stejně jako výrobce zametacích speciálů Scarab, které má též firma A-TEC servis dlouhodobě ve své nabídce. Novinkou v sortimentu značky Mathieu je model kompaktního zametacího stroje Azura MC 210.

Nový zametací stroj Mathieu Azura MC 210 byl zkonstruován na platformě zohledňující přes 90 let zkušeností s výrobou strojů na čištění a zahrnuje čtyři různá řešení: zametání, agresivní zametání, kropení a mytí. V oboru, kde jsou základními požadavky komfort, spolehlivost, výkon a respekt k životnímu prostředí, stanovuje uvedený model nové standardy. Charakteristické křivky předchozí generace přešly u nového stroje AZURA MC 210 k modernímu městskému designu. Se svými mimořádně kompaktními rozměry tento zametač skvěle zapadá do městského prostředí.

Poznávacími znaky nového zametače AZURA MC 210 jsou masivní prosklení kabiny řidiče, a to jak pro skvělý výhled nahoru, tak dolů,  plně prosklené dveře s panoramatickými a širokoúhlými zrcátky,  zadní průhledy, podlahové okno pro kontrolu sací šachty a zadní pohledová kamera. Při jízdě má tak obsluha plnou kontrolu okolí a jedinečný výhled v okruhu 360°.

Se svými mimořádně kompaktními rozměry, malým zadním převisem, dvěma nebo čtyřmi řízenými koly a optimalizovaným poloměrem otáčení Azura MC 210 snadno překonává veškeré nástrahy zástavby měst a je tudíž možné manipulovat se skvělou obratností úzkými uličkami. V režimu přejezdu s funkcí Auto-Steer, který automaticky zamyká kola zadní nápravy, umožňuje obsluze soustředit se na svůj úkol a dostat se rychle a bezpečně z jedné pracovní zóny do druhé.*

Více v časopisu Komunální technika 9/2016.

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down