25.09.2020 | 06:09
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Nový gigant s pohodovou obsluhou

Doosan uvedl na trh nové osmdesátitunové pásové rypadlo DX800LC-7 splňující požadavky Stage V. Jedná se o největší model stroje tohoto typu, který kdy společnost vyrobila. Současně oznámila společnost prodej prvního kusu v Evropě, a to zákazníkovi ve Finsku.

Model DX800LC-7 je poháněn nejvýkonnějším motorem ve třídě 80 tun a má také nejvyšší hydraulický průtok u této velikosti stroje. To zajišťuje nejlepší výkon v dané třídě, vyšší produktivitu, nižší spotřebu paliva a plynulejší ovládání.

Důraz na maximální odolnost

Stejně jako u všech ostatních rypadel Doosan byla velká pozornost věnována pohodlí a bezpečnosti obsluhy. DX800LC-7 má velmi prostornou kabinu s ergonomickými ovládacími prvky a přístrojovým vybavením. Zvláštní pozornost byla věnována snížení hluku na minimum.

Všechny komponenty stroje byly navrženy, testovány a vyrobeny s cílem zajistit maximální odolnost. Vícestupňové filtry a funkce, jako jsou ochranné kryty pásů a válců pro výložník a rameno, systém automatického mazání a články pásů jsou navrženy tak, aby poskytovaly vynikající spolehlivost a dlouhou životnost. Údržba modelu DX800LC-7 je snadná, což snižuje prostoje na minimum.*

(Podrobnosti v Komunální technice 9/2020)

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down