16.05.2018 | 06:05
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Novinky v nabídce elektromobilů

Širokou nabídku víceúčelových osobních, užitkových a industriálních vozíků EZGO a Cushman rozšířily v portfoliu společnosti Ittec elektromobily Garia a Hisun.

Užitkový elektromobil Garia je vyráběn v Dánsku a je primárně určen pro nasazení ve městech. Vozidlo schválené pro provoz na pozemních komunikacích vyniká svým dokonalým zpracováním a komfortem. Jeho elektricky sklopná korba má nosnost 500 kg. S elektropohonem 48 V (bezúdržbové akumulátory) má vozidlo dojezd až 60 kilometrů na jedno nabití, jeho maximální pojezdová rychlost dosahuje 45 km/h. Uzavřená prostorná kabina je vybavena výkonným topením včetně teplovzdušného vyhřívání oken. Ve výbavě nechybí plně automatická vestavěná nabíječka.

Sportovní a pracovní UTV čtyřkolka Hisun s elektrickým pohonem je zkonstruována na platformě benzínových terénních vozidel. Maximální výkon 27 koní je plně dostačující pro doporučené činnosti. Vozidlo s terénním obutím, pohonem 4 x 4 a přední uzávěrkou diferenciálu zvládá stoupání do sklonu 35 stupňů. Pracovní čtyřkolka s velice tichým chodem má dojezd až 80 kilometrů na jedno nabití bezúdržbových akumulátorů. „Dojezd jsme testovali v terénu a v zimě, když se teplota pohybovala kolem nuly a vzdálenost 50 km zvládlo vozidlo bez problémů,“ poznamenává obchodní zástupce společnosti Ittec Jiří Kulhánek.

Mechanicky sklopná korba vozidla má nosnost 500 kg, v prostorné kabině může pohodlně cestovat dvoučlenná posádka. Maximální pojezdová rychlost vozidla dosahuje 40 km/h.*

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Komentáře k článku

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down