06.06.2022 | 02:06
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Novinky pro profesionály

Společnost Kärcher rozšiřuje portfolio své profi řady. Nově uvádí na trh inovované produkty – parní čistič a batohový vysavač.

Profesionální pára

Parní čistič Kärcher SG 4/2 Classic (1 a) je profesionální stroj pro ekologické čištění horkou párou s vynikající cenou a snadným ovládáním. Stroj je určen pro široké použití všude tam, kde je potřeba odstranit nečistoty bez použití chemie. Technologie parního čištění spolehlivě zničí také většinu bakterií a virů.

Kärcher SG 4/2 Classic nabízí jednoduché provedení vše v jednom, kompaktní design a velmi dobré možnosti skladování a přepravy. Vhodný je pro použití při úklidu firem, kanceláří, malých hotelů, menších obchodů či restaurací (1 b).

Ultralehký a první na světě z EPP

AKU vysavač na záda Kärcher BVL 5/1 Bp (2 a) je lehký, kompaktní a výkonný bateriový vysavač na záda s velkou kapacitou nádoby pro úklid ve všech těžko přístupných oblastech.  Vhodný je pro profesionální úklid dopravních prostředků, v pohostinství či maloobchodě. BVL 5/1 Bp je jako první bateriový batohový vysavač na světě vyrobený z inovativního a ultra lehkého materiálu EPP (expandovaný polypropylene), který se skládá z 96 % vzduchu, a proto je snadno recyklovatelný.

BVL 5/1 Bp umožňuje flexibilní práci a je ideální pro čištění ve vlacích, letadlech či kinech, pro čištění čalounění a schodišť. Úklid hotelových pokojů, čištění ve stísněných prostorách, úklid učeben, kanceláří nebo úklid ve veřejných budovách (2 b).*

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down