16.08.2017 | 11:08
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Novinky mezi traktory i žacími stroji

Na letošním desátém jubilejním ročníku mezinárodní výstavy demopark + demogolf, která se uskutečnila v červnu na letištní ploše poblíž německého Eisenachu, nemohly samozřejmě chybět produkty značky Kubota. V rozsáhlé expozici s průřezem širokým a takřka všezahrnujícím sortimentem se objevilo hned několik novinek.

V oblasti kompaktních traktorů přichází letos značka Kubota hned se dvěma novými modelovými řadami s výkony motorů do 50 koní. Modely sérií B1 a L1 jsou případným zájemcům k dispozici od letošního července.

Pět nových modelů s výkony motorů od 12 do 24 koní zahrnuje výrobní řada B1, která navazuje na velice úspěšnou řadu B20. Motory traktorů B1 splňují nové emisní limity a konstrukce traktorů i další zpřísněné požadavky na bezpečnost práce. Jde například o blokaci otevírání kapoty, konstrukci bezpečnostních rámů a další prvky. Podle typu jsou i tyto traktory vybaveny posilovači řízení, či mezinápravovým a zadním vývodovým hřídelem. Traktory velmi kompaktních rozměrů (vnější šířka 90 cm) se vyrábějí ve verzích s kabinou i bez kabiny. Mohou být využity též v agregaci s čelním nakladačem. Modely Kubota B1121 D a B1121 D-ES jsou poháněny dvouválcovými dieselovými motory s výkonem 11 koní. Další tři modely B1161 D-ES, B1181 D-ES a B1241 D-ES pohání tříválcové dieselové motory o výkonech 15, 16 a 22 koní.*

Více v časopisu Komunální technika 8/2017.

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down