20.06.2018 | 11:06
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Novinky mezi traktory a rozšířená nabídka manipulační techniky

Do druhého desetiletí svojí činnosti letos vstoupila největší provozovna společnosti P & L sídlící ve Velkém Meziříčí. A již po desáté se v prostorách zmodernizovaného prodejního a servisního střediska uskutečnily v květnu tradiční dny otevřených dveří. Vystavena byla zemědělská, komunální i lesní technika. Tu komunální zastupovaly především traktory Kioti včetně strojů nových modelových řad a kloubové multifunkční nakladače MultiOne. Naprostou novinkou bylo představení zatím jednoho modelu kolového nakladače VF-Venieri, tedy značky, která od letošního jara rozšířila nabídku manipulační techniky.

Výrobní řadu velmi oblíbených traktorů Kioti s označením DK 4510, 5010  nově rozšiřuje model DK6010. Jde o kompaktní traktory s moderním designem zajišťujícím obsluze dokonalý výhled. Traktory jsou poháněny čtyřválcovými, vodou chlazenými dieselovými motory s výkony 45 a 49 koní, model DK 6010 pohání tříválcový motor s výkonem 60 koní a systémem common rail zvyšujícím účinnost spalování o více než 20 % a zároveň snižujícím hladinu hluku.

Dva nosné modely nabízí nová řada užitkových traktorů s označením RX ( 6630 a 7330) s čtyřválcovými motory se systémem common rail a výkony 66 a 73 koní. Ekologické motory s nízkou hlučností a minimálními vibracemi splňují emisní stupeň III B (Tier IV). Nový motor Common Rail Diesel může udržovat stálou hodnotu točivého momentu při více činnostech probíhajících současně.

Nejvýkonnějšími novými traktory jsou dva zástupci řady PX s označením  1053 a 1153, spojující výkon čtyřválcových řadových motorů Doosan (103 a 110 koní) s pohodlným ovládáním a mnoha funkcemi, které jsou součástí výbavy traktorů již ve standardu.*

 

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down